Deschiderea şcolii în Prahova: Iata cum se va invata in FIECARE SCOALA din judet!

Deschiderea şcolii în Prahova: Iata cum se va invata in FIECARE SCOALA din judet!

Comitetul Județean pentru Situații de Urgență Prahova a adoptat, în ședința extraordinară din data de 09.09.2020, prin sistem audioconferință, scenariul în care va funcționa fiecare unitate de învățământ din județ, începând cu data de 14 septembrie 2020.

Hotărârea CJSU nr.46/09.09.2020 a avut la bază analiza care a cuprins situația epidemiologică din fiecare localitate, transmisă de către Direcția de Sănătate Publică (DSP) Prahova și propunerile consiliilor de administrație ale unităților de învățământ, avizate de către Inspectoratul Școlar Județean (ISJ) Prahova și DSP Prahova.

Cele trei scenarii de lucru propuse în Ordinul comun al Ministerului Educației și Cercetării și al Ministerului Sănătății Ordinul nr. 5487/1494/2020 pentru aprobarea măsurilor de organizare a activităţii în cadrul unităţilor/instituţiilor de învăţământ în condiţii de siguranţă epidemiologică pentru prevenirea îmbolnăvirilor cu virusul SARS-CoV-2 sunt:

– Scenariul 1 (verde) : participarea zilnică a tuturor preșcolarilor și elevilor în unitățile de învățământ, cu respectarea și aplicarea tuturor normelor de protecție;

– Scenariul 2 (galben): participarea zilnică a tuturor preșcolarilor și elevilor în unitățile de învățământ primar, a elevilor din clasele a VIII-a și a XII-a, cu respectarea și aplicarea tuturor normelor de protecție și revenirea parțială (prin rotație de 1-2 săptămânal) a elevilor din celelalte clase de gimnaziu și liceu, cu respectarea și aplicarea tuturor normelor de protecție;

– Scenariul 3 (roșu): participarea tuturor preșcolarilor și elevilor la activități/lecții online.

În urma analizei DSP Prahova, au fost scoase din scenariul „roșu“ unitățile de învățâmânt din Boldești-Scăeni și Filipeștii de Târg, întrucât rata mare de infectare este determinată de focare existente aici, dar care sunt izolate și nu au legătură cu transmiterea comunitară. Prin urmare, a fost propusă de către DSP și aprobată în cadrul CJSU varianta 2 de lucru, cea a scenariului  „galben“. Pentru școlile postliceale sanitare, având în vedere specificul activității (desfășurarea pregătirii practice în unități sanitare cu paturi), DSP a propus scenariul 3, întrucât elevii nu pot avea acces, în această perioadă, în spitale, în scopul precizat mai sus.

LISTA UNITĂŢILOR INCLUSE ÎN SCENARIUL VERDE
(Nr. crt. / Denumire structură cu personalitate juridică / Denumire unitate învăţământ)

1 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „IOAN GRIGORESCU”, MUNICIPIUL PLOIEȘTI GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL „CHEIȚA DE AUR”, MUNICIPIUL PLOIEȘTI Scenariul 1

2 GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 33, MUNICIPIUL PLOIEȘTI GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 33, MUNICIPIUL PLOIEȘTI Scenariul 1

3 GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 33, MUNICIPIUL PLOIEȘTI GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR. 24, MUNICIPIUL PLOIEȘTI Scenariul 1

4 GRĂDINIȚA STEP BY STEP CU PROGRAM PRELUNGIT ȘI PROGRAM NORMAL „LICURICI”, MUNICIPIUL PLOIEȘTI GRĂDINIȚA STEP BY STEP CU PROGRAM PRELUNGIT ȘI PROGRAM NORMAL „LICURICI”, MUNICIPIUL PLOIEȘTI Scenariul 1

5 LICEUL TEORETIC, ORAȘUL AZUGA LICEUL TEORETIC, ORAȘUL AZUGA Scenariul 1

6 LICEUL TEORETIC, ORAȘUL AZUGA GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.1, ORAȘUL AZUGA Scenariul 1

7 LICEUL TEORETIC „AUREL VLAICU”, ORAȘUL BREAZA GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL „ALBĂ CA ZĂPADA”, ORAȘUL BREAZA Scenariul 1

8 LICEUL TEORETIC „AUREL VLAICU”, ORAȘUL BREAZA GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL „ALBINUȚA” GURA BELIEI, ORAȘUL BREAZA Scenariul 1

9 LICEUL TEORETIC „AUREL VLAICU”, ORAȘUL BREAZA GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL „FREAMĂT DE CODRU” VALEA TÂRSEI, ORAȘUL BREAZA Scenariul 1

10 LICEUL TEORETIC „AUREL VLAICU”, ORAȘUL BREAZA GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL „PETER PAN” NISTOREȘTI, ORAȘUL BREAZA Scenariul 1

11 LICEUL TEORETIC „AUREL VLAICU”, ORAȘUL BREAZA GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL, PODU VADULUI, ORAȘUL BREAZA Scenariul 1

12 LICEUL TEORETIC „AUREL VLAICU”, ORAȘUL BREAZA GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT „CASTELUL FERMECAT”, ORAȘUL BREAZA Scenariul 1

13 LICEUL TEORETIC „AUREL VLAICU”, ORAȘUL BREAZA ȘCOALA GIMNAZIALĂ „CONSTANTIN BRÂNCOVEANU”, ORAȘUL BREAZA Scenariul 1

14 LICEUL TEORETIC „AUREL VLAICU”, ORAȘUL BREAZA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NISTOREȘTI, ORAȘUL BREAZA Scenariul 1

15 COLEGIUL NAŢIONAL MILITAR „DIMITRIE CANTEMIR” BREAZA COLEGIUL NAŢIONAL MILITAR „DIMITRIE CANTEMIR” BREAZA Scenariul 1

16 COLEGIUL „ION KALINDERU”, ORAȘUL BUȘTENI GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR. 3, ORAȘUL BUȘTENI Scenariul 1

17 COLEGIUL „ION KALINDERU”, ORAȘUL BUȘTENI GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR. 5, ORAȘUL BUȘTENI Scenariul 1

18 COLEGIUL „ION KALINDERU”, ORAȘUL BUȘTENI ȘCOALA GIMNAZIALĂ „REGINA ELISABETA”, ORAȘUL BUȘTENI Scenariul 1

19 COLEGIUL „ION KALINDERU”, ORAȘUL BUȘTENI ȘCOALA GIMNAZIALĂ SANATORIALĂ, ORAȘUL BUȘTENI Scenariul 1

20 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „NESTOR URECHIA”, ORAȘUL BUȘTENI ȘCOALA GIMNAZIALĂ „NESTOR URECHIA”, ORAȘUL BUȘTENI Scenariul 1

21 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „NESTOR URECHIA”, ORAȘUL BUȘTENI GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL „CEZAR PETRESCU”, ORAȘUL BUȘTENI Scenariul 1

22 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „NESTOR URECHIA”, ORAȘUL BUȘTENI GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT ȘI PROGRAM NORMAL „FRAM-URSUL POLAR”, ORAȘUL BUȘTENI Scenariul 1

23 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „NESTOR URECHIA”, ORAȘUL BUȘTENI ȘCOALA GIMNAZIALĂ „CEZAR PETRESCU”, ORAȘUL BUȘTENI Scenariul 1

24 LICEUL TEHNOLOGIC „CONSTANTIN ISTRATI”, MUNICIPIUL CÂMPINA CLUBUL SPORTIV ȘCOLAR „CONSTANTIN ISTRATI”, MUNICIPIUL CÂMPINA Scenariul 1

25 LICEUL TEHNOLOGIC MECANIC, MUNICIPIUL CÂMPINA LICEUL TEHNOLOGIC MECANIC, MUNICIPIUL CÂMPINA Scenariul 1

26 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „ALEXANDRU IOAN CUZA”, MUNICIPIUL CÂMPINA ȘCOALA GIMNAZIALĂ „ALEXANDRU IOAN CUZA”, MUNICIPIUL CÂMPINA Scenariul 1

27 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „ALEXANDRU IOAN CUZA”, MUNICIPIUL CÂMPINA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 3, MUNICIPIUL CÂMPINA Scenariul 1

28 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „ALEXANDRU IOAN CUZA”, MUNICIPIUL CÂMPINA ȘCOALA GIMNAZIALĂ SANATORIALĂ VOILA, MUNICIPIUL CÂMPINA Scenariul 1

29 GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 9, MUNICIPIUL CÂMPINA GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 8, MUNICIPIUL CÂMPINA Scenariul 1

30 GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT ȘI PROGRAM NORMAL „IULIA HAȘDEU”, MUNICIPIUL CÂMPINA GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT ȘI PROGRAM NORMAL „IULIA HAȘDEU”, MUNICIPIUL CÂMPINA Scenariul 1

31 GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT ȘI PROGRAM NORMAL „IULIA HAȘDEU”, MUNICIPIUL CÂMPINA GRĂDINITA CU PROGRAM NORMAL NR. 5, MUNICIPIUL CÂMPINA Scenariul 1

32 GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT ȘI PROGRAM NORMAL „IULIA HAȘDEU”, MUNICIPIUL CÂMPINA GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR. 6, MUNICIPIUL CÂMPINA Scenariul 1

33 ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 2, ORAȘUL COMARNIC ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 2, ORAȘUL COMARNIC Scenariul 1

34 ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 2, ORAȘUL COMARNIC GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR. 4 POIANA, ORAȘUL COMARNIC Scenariul 1

35 ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 2, ORAȘUL COMARNIC GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR.2 , ORAȘUL COMARNIC Scenariul 1

36 ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 2, ORAȘUL COMARNIC ȘCOALA GIMNAZIALĂ POIANA COMARNIC , ORAȘUL COMARNIC Scenariul 1

37 LICEUL TEORETIC „GRIGORE TOCILESCU”, ORAȘUL MIZIL LICEUL TEORETIC „GRIGORE TOCILESCU”, ORAȘUL MIZIL Scenariul 1

38 LICEUL TEORETIC „GRIGORE TOCILESCU”, ORAȘUL MIZIL GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR. 1, ORAȘUL MIZIL Scenariul 1

39 LICEUL TEHNOLOGIC „TASE DUMITRESCU”, ORAȘUL MIZIL LICEUL TEHNOLOGIC „TASE DUMITRESCU”, ORAȘUL MIZIL Scenariul 1

40 ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1, ORAȘUL MIZIL ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1, ORAȘUL MIZIL Scenariul 1

41 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „SFÂNTUL NICOLAE”, ORAȘUL MIZIL ȘCOALA GIMNAZIALĂ „SFÂNTUL NICOLAE”, ORAȘUL MIZIL Scenariul 1

42 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „SFÂNTA MARIA”, ORAȘUL MIZIL ȘCOALA GIMNAZIALĂ „SFÂNTA MARIA”, ORAȘUL MIZIL Scenariul 1

43 GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 5, ORAȘUL MIZIL GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 5, ORAȘUL MIZIL Scenariul 1

44 GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 5, ORAȘUL MIZIL GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR. 4, ORAȘUL MIZIL Scenariul 1

45 LICEUL „CAROL I „, ORAȘUL PLOPENI LICEUL „CAROL I „, ORAȘUL PLOPENI Scenariul 1

46 LICEUL „CAROL I „, ORAȘUL PLOPENI LICEUL TEHNOLOGIC „GHEORGHE LAZĂR”, ORAȘUL PLOPENI Scenariul 1

47 GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL ȘI PROGRAM PRELUNGIT „FRUNZA DE STEJAR”, ORAȘUL PLOPENI GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL ȘI PROGRAM PRELUNGIT „FRUNZA DE STEJAR”, ORAȘUL PLOPENI Scenariul 1

48 COLEGIUL „MIHAIL CANTACUZINO”, ORAȘUL SINAIA COLEGIUL „MIHAIL CANTACUZINO”, ORAȘUL SINAIA Scenariul 1

49 COLEGIUL „MIHAIL CANTACUZINO”, ORAȘUL SINAIA CLUBUL SPORTIV ȘCOLAR, ORAȘUL SINAIA Scenariul 1

50 COLEGIUL „MIHAIL CANTACUZINO”, ORAȘUL SINAIA GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL „FLUTURAȘII”, ORAȘUL SINAIA Scenariul 1

51 COLEGIUL „MIHAIL CANTACUZINO”, ORAȘUL SINAIA GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT „FLOARE DE COLȚ”, ORAȘUL SINAIA Scenariul 1

52 COLEGIUL „MIHAIL CANTACUZINO”, ORAȘUL SINAIA ȘCOALA GIMNAZIALĂ „GEORGE ENESCU”, ORAȘUL SINAIA Scenariul 1

53 COLEGIUL „MIHAIL CANTACUZINO”, ORAȘUL SINAIA ȘCOALA GIMNAZIALĂ „PRINCIPESA MARIA”, ORAȘUL SINAIA Scenariul 1

54 LICEUL TEORETIC „ȘERBAN VODĂ”, ORAȘUL SLĂNIC GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR. 2, ORAȘUL SLĂNIC Scenariul 1

55 LICEUL TEORETIC „ȘERBAN VODĂ”, ORAȘUL SLĂNIC GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR.1, ORAȘUL SLĂNIC Scenariul 1

56 LICEUL TEORETIC „ȘERBAN VODĂ”, ORAȘUL SLĂNIC ȘCOALA PRIMARĂ NR. 1, ORAȘUL SLĂNIC Scenariul 1

57 LICEUL TEHNOLOGIC AGROMONTAN „ROMEO CONSTANTINESCU”, ORAȘUL VĂLENII DE MUNTE ȘCOALA PRIMARĂ NR. 2, ORAȘUL VĂLENII DE MUNTE Scenariul 1

58 LICEUL TEHNOLOGIC AGROMONTAN „ROMEO CONSTANTINESCU”, ORAȘUL VĂLENII DE MUNTE ȘCOALA PRIMARĂ NR. 4, ORAȘUL VĂLENII DE MUNTE Scenariul 1

59 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „ING. GHEORGHE PĂNCULESCU”, ORAȘUL VĂLENII DE MUNTEȘCOALA GIMNAZIALĂ „ING. GHEORGHE PĂNCULESCU”, ORAȘUL VĂLENII DE MUNTE Scenariul 1

60 GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR. 1, ORAȘUL VĂLENII DE MUNTE GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR. 1, ORAȘUL VĂLENII DE MUNTE Scenariul 1

61 GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR. 1, ORAȘUL VĂLENII DE MUNTE GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR. 2, ORAȘUL VĂLENII DE MUNTE Scenariul 1

62 GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR. 1, ORAȘUL VĂLENII DE MUNTE GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR. 3, ORAȘUL VĂLENII DE MUNTE Scenariul 1

63 GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR. 1, ORAȘUL VĂLENII DE MUNTE GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR. 4, ORAȘUL VĂLENII DE MUNTE Scenariul 1

64 GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR. 1, ORAȘUL VĂLENII DE MUNTE GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 5, ORAȘUL VĂLENII DE MUNTE Scenariul 1

65 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „RADU ȘI SEVERA NOVIAN”, COMUNA ADUNAȚI ȘCOALA GIMNAZIALĂ „RADU ȘI SEVERA NOVIAN”, COMUNA ADUNAȚI Scenariul 1

66 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „RADU ȘI SEVERA NOVIAN”, COMUNA ADUNAȚI GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL „CASTELUL PITICILOR”, COMUNA ADUNAȚI Scenariul 1

67 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „ÎNVĂȚĂTOR RADU ION” , SAT VADU PĂRULUI, COMUNA ALBEȘTI-PALEOLOGU ȘCOALA GIMNAZIALĂ „ÎNVĂȚĂTOR RADU ION” , SAT VADU PĂRULUI, COMUNA ALBEȘTI-PALEOLOGU Scenariul 1

68 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „ÎNVĂȚĂTOR RADU ION” , SAT VADU PĂRULUI, COMUNA ALBEȘTI-PALEOLOGU GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL, COMUNA ALBEȘTI-PALEOLOGU Scenariul 1

69 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „ÎNVĂȚĂTOR RADU ION” , SAT VADU PĂRULUI, COMUNA ALBEȘTI-PALEOLOGU GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL, SAT ALBEȘTI-MURU, COMUNA ALBEȘTI-PALEOLOGUScenariul 1

70 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „ÎNVĂȚĂTOR RADU ION” , SAT VADU PĂRULUI, COMUNA ALBEȘTI-PALEOLOGU GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL, SAT CIOCENI, COMUNA ALBEȘTI-PALEOLOGU Scenariul 1

71 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „ÎNVĂȚĂTOR RADU ION” , SAT VADU PĂRULUI, COMUNA ALBEȘTI-PALEOLOGU GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL, SAT VADU PĂRULUI, COMUNA ALBEȘTI-PALEOLOGUScenariul 1

72 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „ÎNVĂȚĂTOR RADU ION” , SAT VADU PĂRULUI, COMUNA ALBEȘTI-PALEOLOGU ȘCOALA GIMNAZIALĂ „DIMITRIE SFETESCU”, COMUNA ALBEȘTI-PALEOLOGU Scenariul 1

73 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „ÎNVĂȚĂTOR RADU ION” , SAT VADU PĂRULUI, COMUNA ALBEȘTI-PALEOLOGU ȘCOALA GIMNAZIALĂ „LIZETA-PAUL GRECEANU”, SAT CIOCENI, COMUNA ALBEȘTI-PALEOLOGU Scenariul 1

74 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „GHEORGHE COSTESCU”, COMUNA ALUNIȘ ȘCOALA GIMNAZIALĂ „GHEORGHE COSTESCU”, COMUNA ALUNIȘ Scenariul 1

75 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „GHEORGHE COSTESCU”, COMUNA ALUNIȘ ȘCOALA GIMNAZIALĂ, SAT OSTROVU, COMUNA ALUNIȘ Scenariul 1

76 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA APOSTOLACHE GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL, COMUNA APOSTOLACHE Scenariul 1

77 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA APOSTOLACHE GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL, SAT BUZOTA, COMUNA APOSTOLACHE Scenariul 1

78 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA ARICEȘTII RAHTIVANI ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA ARICEȘTII RAHTIVANI Scenariul 1

79 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA ARICEȘTII RAHTIVANI GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL, COMUNA ARICEȘTII RAHTIVANI Scenariul 1

80 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA ARICEȘTII RAHTIVANI GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL, SAT STOENEȘTI, COMUNA ARICEȘTII RAHTIVANI Scenariul 1

81 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA ARICEȘTII RAHTIVANI GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL, SAT TÂRGȘORU NOU, COMUNA ARICEȘTII RAHTIVANIScenariul 1

82 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA ARICEȘTII RAHTIVANI ȘCOALA GIMNAZIALĂ, SAT STOENEȘTI, COMUNA ARICEȘTII RAHTIVANI Scenariul 1

83 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, SAT NEDELEA, COMUNA ARICEȘTII RAHTIVANI ȘCOALA GIMNAZIALĂ, SAT NEDELEA, COMUNA ARICEȘTII RAHTIVANI Scenariul 1

84 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, SAT NEDELEA, COMUNA ARICEȘTII RAHTIVANI GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL , SAT BUDA, COMUNA ARICEȘTII RAHTIVANI Scenariul 1

85 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, SAT NEDELEA, COMUNA ARICEȘTII RAHTIVANI GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL, SAT NEDELEA, COMUNA ARICEȘTII RAHTIVANI Scenariul 1

86 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „ÎNV. ATHANASIE JAN STOICESCU”, COMUNA ARICEȘTII ZELETINȘCOALA GIMNAZIALĂ „ÎNV. ATHANASIE JAN STOICESCU”, COMUNA ARICEȘTII ZELETIN Scenariul 1

87 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA BABA ANA ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA BABA ANA Scenariul 1

88 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA BABA ANA GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL, COMUNA BABA ANA Scenariul 1

89 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA BABA ANA GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL, SAT CIREȘANU, COMUNA BABA ANA Scenariul 1

90 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA BABA ANA GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL, SAT CONDURATU, COMUNA BABA ANA Scenariul 1

91 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA BABA ANA ȘCOALA GIMNAZIALĂ, SAT CIREȘANU, COMUNA BABA ANA Scenariul 1

92 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA BABA ANA ȘCOALA GIMNAZIALĂ, SAT CONDURATU, COMUNA BABA ANA Scenariul 1

93 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „SFINȚII ÎMPĂRAȚI”, COMUNA BALTA DOAMNEI ȘCOALA GIMNAZIALĂ „SFINȚII ÎMPĂRAȚI”, COMUNA BALTA DOAMNEI Scenariul 1

94 ȘCOALA PROFESIONALĂ , COMUNA BĂLȚEȘTI ȘCOALA PROFESIONALĂ , COMUNA BĂLȚEȘTI Scenariul 1

95 ȘCOALA PROFESIONALĂ , COMUNA BĂLȚEȘTI GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL, COMUNA BĂLȚEȘTI Scenariul 1

96 ȘCOALA PROFESIONALĂ , COMUNA BĂLȚEȘTI GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL, SAT PODENII VECHI, COMUNA BĂLȚEȘTI Scenariul 1

97 ȘCOALA PROFESIONALĂ , COMUNA BĂLȚEȘTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ, SAT PODENII VECHI, COMUNA BĂLȚEȘTI Scenariul 1

98 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „IOAN DUHOVNICUL”, COMUNA BĂNEȘTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ „IOAN DUHOVNICUL”, COMUNA BĂNEȘTI Scenariul 1

99 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „IOAN DUHOVNICUL”, COMUNA BĂNEȘTI GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL „CIREȘARII”, SAT URLETA, COMUNA BĂNEȘTI Scenariul 1

100 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „IOAN DUHOVNICUL”, COMUNA BĂNEȘTI GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL, COMUNA BĂNEȘTI Scenariul 1

101 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „IOAN DUHOVNICUL”, COMUNA BĂNEȘTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ, SAT URLETA, COMUNA BĂNEȘTI Scenariul 1

102 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „GHEORGHE LAZĂR”, COMUNA BĂRCĂNEȘTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ „GHEORGHE LAZĂR”, COMUNA BĂRCĂNEȘTI Scenariul 1

103 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „GHEORGHE LAZĂR”, COMUNA BĂRCĂNEȘTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ, SAT ROMÂNEȘTI, COMUNA BĂRCĂNEȘTI Scenariul 1

104 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „GHEORGHE LAZĂR”, COMUNA BĂRCĂNEȘTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ, SAT TĂTĂRANI, COMUNA BĂRCĂNEȘTI Scenariul 1

105 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA BĂTRÂNI ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA BĂTRÂNI Scenariul 1

106 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA BĂTRÂNI GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL, COMUNA BĂTRÂNI Scenariul 1

107 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA BERCENI ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA BERCENI Scenariul 1

108 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA BERCENI GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR. 1, COMUNA BERCENI Scenariul 1

109 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA BERCENI GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR. 2, COMUNA BERCENI Scenariul 1

110 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA BERCENI GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL, SAT CĂTUNU, COMUNA BERCENI Scenariul 1

111 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA BERCENI GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL, SAT CORLĂTEȘTI, COMUNA BERCENI Scenariul 1

112 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA BERCENI GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL, SAT MOARA NOUĂ, COMUNA BERCENI Scenariul 1

113 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA BERCENI ȘCOALA GIMNAZIALĂ, SAT CORLĂTEȘTI, COMUNA BERCENI Scenariul 1

114 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA BERCENI ȘCOALA PRIMARĂ, SAT MOARA NOUĂ, COMUNA BERCENI Scenariul 1

115 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA BERTEA GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR. 1, COMUNA BERTEA Scenariul 1

116 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA BERTEA GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR. 2, COMUNA BERTEA Scenariul 1

117 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „RADU TUDORAN”, COMUNA BLEJOI ȘCOALA GIMNAZIALĂ „RADU TUDORAN”, COMUNA BLEJOI Scenariul 1

118 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „RADU TUDORAN”, COMUNA BLEJOI GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL, COMUNA BLEJOI Scenariul 1

119 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „RADU TUDORAN”, COMUNA BLEJOI GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL, SAT ȚÂNȚĂRENI, COMUNA BLEJOI Scenariul 1

120 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „RADU TUDORAN”, COMUNA BLEJOI GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT, SAT PLOIEȘTIORI, COMUNA BLEJOI Scenariul 1

121 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „RADU TUDORAN”, COMUNA BLEJOI ȘCOALA GIMNAZIALĂ, SAT PLOIEȘTIORI, COMUNA BLEJOI Scenariul 1

122 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA BOLDEȘTI-GRĂDIȘTEA ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA BOLDEȘTI-GRĂDIȘTEA Scenariul 1

123 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA BOLDEȘTI-GRĂDIȘTEA GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL, SAT BOLDEȘTI, COMUNA BOLDEȘTI-GRĂDIȘTEA Scenariul 1

124 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA BOLDEȘTI-GRĂDIȘTEA GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL, SAT GRĂDIȘTEA, COMUNA BOLDEȘTI-GRĂDIȘTEA Scenariul 1

125 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA BRAZI ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA BRAZI Scenariul 1

126 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA BRAZI GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL ȘI PRELUNGIT, COMUNA BRAZI Scenariul 1

127 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA BRAZI GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL, SAT BĂTEȘTI, COMUNA BRAZI Scenariul 1

128 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA BRAZI ȘCOALA GIMNAZIALĂ „DUMITRU HERA”, SAT BĂTEȘTI, COMUNA BRAZI Scenariul 1

129 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „PROFESOR OPREA MIHAI”, SAT NEGOIEȘTI, COMUNA BRAZI ȘCOALA GIMNAZIALĂ „PROFESOR OPREA MIHAI”, SAT NEGOIEȘTI, COMUNA BRAZI Scenariul 1

130 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „PROFESOR OPREA MIHAI”, SAT NEGOIEȘTI, COMUNA BRAZI GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL, SAT NEGOIEȘTI, COMUNA BRAZI Scenariul 1

131 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „PROFESOR OPREA MIHAI”, SAT NEGOIEȘTI, COMUNA BRAZI GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL, SAT POPEȘTI, COMUNA BRAZI Scenariul 1

132 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „PROFESOR OPREA MIHAI”, SAT NEGOIEȘTI, COMUNA BRAZI ȘCOALA GIMNAZIALĂ „ANTONIE VODĂ”, SAT POPEȘTI, COMUNA BRAZI Scenariul 1

133 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „MATEI BASARAB”, COMUNA BREBU ȘCOALA GIMNAZIALĂ „MATEI BASARAB”, COMUNA BREBU Scenariul 1

134 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „MATEI BASARAB”, COMUNA BREBU GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR. 1, COMUNA BREBU Scenariul 1

135 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „MATEI BASARAB”, COMUNA BREBU ȘCOALA GIMNAZIALĂ, SAT PIETRICEAUA, COMUNA BREBU Scenariul 1

136 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „CONSTANTIN STERE”, COMUNA BUCOV ȘCOALA GIMNAZIALĂ „CONSTANTIN STERE”, COMUNA BUCOV Scenariul 1

137 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „CONSTANTIN STERE”, COMUNA BUCOV GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL, COMUNA BUCOV Scenariul 1

138 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „CONSTANTIN STERE”, COMUNA BUCOV GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL, SAT CHIȚORANI, COMUNA BUCOV Scenariul 1

139 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „CONSTANTIN STERE”, COMUNA BUCOV ȘCOALA GIMNAZIALĂ, SAT CHIȚORANI, COMUNA BUCOV Scenariul 1

140 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA CĂLUGĂRENI ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA CĂLUGĂRENI Scenariul 1

141 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA CĂLUGĂRENI GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL, COMUNA CĂLUGĂRENI Scenariul 1

142 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA CĂRBUNEȘTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA CĂRBUNEȘTI Scenariul 1

143 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA CĂRBUNEȘTI GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL „TĂRÂMUL COPILĂRIEI”, COMUNA CĂRBUNEȘTI Scenariul 1

144 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „NICHITA STĂNESCU”, COMUNA CEPTURA ȘCOALA GIMNAZIALĂ „NICHITA STĂNESCU”, COMUNA CEPTURA Scenariul 1

145 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „NICHITA STĂNESCU”, COMUNA CEPTURA GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL, SAT CEPTURA DE JOS, COMUNA CEPTURA Scenariul 1

146 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „NICHITA STĂNESCU”, COMUNA CEPTURA GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL, SAT ROTARI, COMUNA CEPTURA Scenariul 1

147 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „NICHITA STĂNESCU”, COMUNA CEPTURA ȘCOALA PRIMARĂ, SAT ROTARI, COMUNA CEPTURA Scenariul 1

148 ȘCOALA PROFESIONALĂ, COMUNA CERAȘU ȘCOALA PROFESIONALĂ, COMUNA CERAȘU Scenariul 1

149 ȘCOALA PROFESIONALĂ, COMUNA CERAȘU GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR. 1, COMUNA CERAȘU Scenariul 1

150 ȘCOALA PROFESIONALĂ, COMUNA CERAȘU GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL, SAT VALEA BORULUI, COMUNA CERAȘU Scenariul 1

151 ȘCOALA PROFESIONALĂ, COMUNA CERAȘU ȘCOALA GIMNAZIALĂ, SAT SLON, COMUNA CERAȘU Scenariul 1

152 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „ANDREI RĂDULESCU”, COMUNA CHIOJDEANCA ȘCOALA GIMNAZIALĂ „ANDREI RĂDULESCU”, COMUNA CHIOJDEANCA Scenariul 1

153 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „ANDREI RĂDULESCU”, COMUNA CHIOJDEANCA GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL, COMUNA CHIOJDEANCA Scenariul 1

154 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „ANDREI RĂDULESCU”, COMUNA CHIOJDEANCA GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL, SAT TRENU, COMUNA CHIOJDEANCA Scenariul 1

155 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „ANDREI RĂDULESCU”, COMUNA CHIOJDEANCA ȘCOALA PRIMARĂ, SAT TRENU, COMUNA CHIOJDEANCA Scenariul 1

156 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA COCORĂȘTII COLȚ GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL, COMUNA COCORĂȘTII COLȚ Scenariul 1

157 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA COCORĂȘTII COLȚ GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL, SAT COCORĂȘTII GRIND, COMUNA COCORĂȘTII COLȚScenariul 1

158 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA COCORĂȘTII COLȚ ȘCOALA PRIMARĂ, SAT COCORÂȘTII GRIND, COMUNA COCORĂȘTII COLȚ Scenariul 1

159 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA COCORĂȘTII MISLII ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA COCORĂȘTII MISLII Scenariul 1

160 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA COCORĂȘTII MISLII GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL, COMUNA COCORĂȘTII MISLII Scenariul 1

161 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA COCORĂȘTII MISLII GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL, SAT GORUNA, COMUNA COCORĂȘTII MISLII Scenariul 1

162 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA COCORĂȘTII MISLII ȘCOALA GIMNAZIALĂ, SAT GORUNA, COMUNA COCORĂȘTII MISLII Scenariul 1

163 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA COLCEAG ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA COLCEAG Scenariul 1

164 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA COLCEAG GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL, COMUNA COLCEAG Scenariul 1

165 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA COLCEAG GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL, SAT INOTEȘTI, COMUNA COLCEAG Scenariul 1

166 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA COLCEAG GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL, SAT VÎLCELELE, COMUNA COLCEAG Scenariul 1

167 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA COLCEAG ȘCOALA GIMNAZIALĂ, SAT INOTEȘTI, COMUNA COLCEAG Scenariul 1

168 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA COLCEAG ȘCOALA GIMNAZIALĂ, SAT PAREPA-RUȘANI, COMUNA COLCEAG Scenariul 1

169 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA COLCEAG ȘCOALA PRIMARĂ, SAT VÎLCELELE, COMUNA COLCEAG Scenariul 1

170 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „PROFESOR CRISTEA STĂNESCU”, COMUNA CORNU ȘCOALA GIMNAZIALĂ „PROFESOR CRISTEA STĂNESCU”, COMUNA CORNU Scenariul 1

171 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „PROFESOR CRISTEA STĂNESCU”, COMUNA CORNU GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL, SAT CORNU DE JOS, COMUNA CORNU Scenariul 1

172 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „PROFESOR CRISTEA STĂNESCU”, COMUNA CORNU GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL, SAT CORNU DE SUS, COMUNA CORNU Scenariul 1

173 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA COSMINELE ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA COSMINELE Scenariul 1

174 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA COSMINELE GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL, SAT COSMINA DE JOS, COMUNA COSMINELE Scenariul 1

175 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA DRĂGĂNEȘTI GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL, SAT BELCIUG, COMUNA DRĂGĂNEȘTI Scenariul 1

176 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA DRĂGĂNEȘTI ȘCOALA PRIMARĂ „LEONIDA SECREȚEANU”, SAT BĂRĂITARU, COMUNA DRĂGĂNEȘTI Scenariul 1

177 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA DRĂGĂNEȘTI ȘCOALA PRIMARĂ, SAT MERI, COMUNA DRĂGĂNEȘTI Scenariul 1

178 LICEUL TEORETIC, COMUNA FILIPEȘTII DE PĂDURE LICEUL TEHNOLOGIC, COMUNA FILIPEȘTII DE PĂDURE Scenariul 1

179 GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 2, COMUNA FILIPEȘTII DE PĂDURE GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR. 2, SAT DIȚEȘTI, COMUNA FILIPEȘTII DE PĂDURE Scenariul 1

180 GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 2, COMUNA FILIPEȘTII DE PĂDURE GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL, SAT MINIERI, COMUNA FILIPEȘTII DE PĂDURE Scenariul 1

181 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA FÂNTÂNELE ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA FÂNTÂNELE Scenariul 1

182 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA FÂNTÂNELE GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL, COMUNA FÂNTÂNELE Scenariul 1

183 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA FLOREȘTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA FLOREȘTI Scenariul 1

184 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA FLOREȘTI GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL, COMUNA FLOREȘTI Scenariul 1

185 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA FLOREȘTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ, SAT CĂTINA, COMUNA FLOREȘTI Scenariul 1

186 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „LAURENTIU FULGA”, SAT FULGA DE SUS, COMUNA FULGA ȘCOALA GIMNAZIALĂ „LAURENTIU FULGA”, SAT FULGA DE SUS, COMUNA FULGA Scenariul 1

187 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „LAURENTIU FULGA”, SAT FULGA DE SUS, COMUNA FULGA GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL, SAT FULGA DE JOS, COMUNA FULGA Scenariul 1

188 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „LAURENTIU FULGA”, SAT FULGA DE SUS, COMUNA FULGA GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL, SAT FULGA DE SUS, COMUNA FULGA Scenariul 1

189 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „LAURENTIU FULGA”, SAT FULGA DE SUS, COMUNA FULGA ȘCOALA GIMNAZIALĂ, SAT FULGA DE JOS, COMUNA FULGA Scenariul 1

190 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA GHERGHIȚA ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA GHERGHIȚA Scenariul 1

191 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA GHERGHIȚA GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL, COMUNA GHERGHIȚA Scenariul 1

192 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA GHERGHIȚA GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL, SAT INDEPENDENȚA, COMUNA GHERGHIȚA Scenariul 1

193 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA GHERGHIȚA GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL, SAT MALAMUC, COMUNA GHERGHIȚA Scenariul 1

194 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA GHERGHIȚA GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL, SAT UNGURENI, COMUNA GHERGHIȚA Scenariul 1

195 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „ALEXANDRU IOAN CUZA”, SAT POTIGRAFU, COMUNA GORGOTAȘCOALA GIMNAZIALĂ „ALEXANDRU IOAN CUZA”, SAT POTIGRAFU, COMUNA GORGOTA Scenariul 1

196 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „ALEXANDRU IOAN CUZA”, SAT POTIGRAFU, COMUNA GORGOTAGRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL, COMUNA GORGOTA Scenariul 1

197 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „ALEXANDRU IOAN CUZA”, SAT POTIGRAFU, COMUNA GORGOTAGRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL, SAT CRIVINA, COMUNA GORGOTA Scenariul 1

198 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „ALEXANDRU IOAN CUZA”, SAT POTIGRAFU, COMUNA GORGOTAGRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL, SAT POIENARII APOSTOLI, COMUNA GORGOTA Scenariul 1

199 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „ALEXANDRU IOAN CUZA”, SAT POTIGRAFU, COMUNA GORGOTAGRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL, SAT POTIGRAFU, COMUNA GORGOTA Scenariul 1

200 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „ALEXANDRU IOAN CUZA”, SAT POTIGRAFU, COMUNA GORGOTAȘCOALA GIMNAZIALĂ, SAT POIENARII APOSTOLI, COMUNA GORGOTA Scenariul 1

201 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA GORNET-CRICOV ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA GORNET-CRICOV Scenariul 1

202 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA GORNET-CRICOV GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL, SAT COȘERELE, COMUNA GORNET-CRICOV Scenariul 1

203 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA GORNET-CRICOV GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL, SAT PRISEACA, COMUNA GORNET-CRICOV Scenariul 1

204 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA GORNET-CRICOV GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL, SAT ȚĂRCULEȘTI, COMUNA GORNET-CRICOV Scenariul 1

205 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA GURA VADULUI ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA GURA VADULUI Scenariul 1

206 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA GURA VADULUI GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL, COMUNA GURA VADULUI Scenariul 1

207 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA GURA VITIOAREI ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA GURA VITIOAREI Scenariul 1

208 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA GURA VITIOAREI GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL, COMUNA GURA VITIOAREI Scenariul 1

209 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA GURA VITIOAREI GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL, SAT BUGHEA DE JOS, COMUNA GURA VITIOAREI Scenariul 1

210 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA GURA VITIOAREI GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL, SAT FĂGETU, COMUNA GURA VITIOAREI Scenariul 1

211 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA GURA VITIOAREI GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL, SAT FUNDENI, COMUNA GURA VITIOAREI Scenariul 1

212 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA GURA VITIOAREI GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL, SAT POIANA-COPĂCENI, COMUNA GURA VITIOAREI Scenariul 1

213 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA GURA VITIOAREI ȘCOALA GIMNAZIALĂ, SAT BUGHEA DE JOS, COMUNA GURA VITIOAREI Scenariul 1

214 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA GURA VITIOAREI ȘCOALA GIMNAZIALĂ, SAT POIANA COPĂCENI, COMUNA GURA VITIOAREI Scenariul 1

215 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „TRAIAN SĂVULESCU”, COMUNA IZVOARELE ȘCOALA GIMNAZIALĂ „TRAIAN SĂVULESCU”, COMUNA IZVOARELE Scenariul 1

216 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „TRAIAN SĂVULESCU”, COMUNA IZVOARELE GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL „ACADEMIA PRICHINDEILOR”, COMUNA IZVOARELE Scenariul 1

217 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „TRAIAN SĂVULESCU”, COMUNA IZVOARELE GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL „DISNEY”, SAT HOMORÂCIU, COMUNA IZVOARELE Scenariul 1

218 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „TRAIAN SĂVULESCU”, COMUNA IZVOARELE GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL „LICURICI”, SAT SCHIULEȘTI, COMUNA IZVOARELE Scenariul 1

219 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „TRAIAN SĂVULESCU”, COMUNA IZVOARELE GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL „VESELIEI”, SAT MALU VÂNAT, COMUNA IZVOARELE Scenariul 1

220 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „TRAIAN SĂVULESCU”, COMUNA IZVOARELE ȘCOALA GIMNAZIALĂ, SAT HOMORÎCIU, COMUNA IZVOARELE Scenariul 1

221 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „TRAIAN SĂVULESCU”, COMUNA IZVOARELE ȘCOALA GIMNAZIALĂ, SAT SCHIULEȘTI, COMUNA IZVOARELE Scenariul 1

222 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „TRAIAN SĂVULESCU”, COMUNA IZVOARELE ȘCOALA PRIMARĂ, SAT CERNEȘTI, COMUNA IZVOARELE Scenariul 1

223 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „TRAIAN SĂVULESCU”, COMUNA IZVOARELE ȘCOALA PRIMARĂ, SAT MALU VÂNAT, COMUNA IZVOARELE Scenariul 1

224 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA JUGURENI ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA JUGURENI Scenariul 1

225 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA LAPOȘ ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA LAPOȘ Scenariul 1

226 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA LAPOȘ GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR. 1, COMUNA LAPOȘ Scenariul 1

227 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „EROILOR”, COMUNA LIPĂNEȘTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ „EROILOR”, COMUNA LIPĂNEȘTI Scenariul 1

228 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „EROILOR”, COMUNA LIPĂNEȘTI GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL, COMUNA LIPĂNEȘTI Scenariul 1

229 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „EROILOR”, COMUNA LIPĂNEȘTI GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL, SAT ZAMFIRA, COMUNA LIPĂNEȘTI Scenariul 1

230 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „EROILOR”, COMUNA LIPĂNEȘTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ „SPIREA SORESCU”, SAT ZAMFIRA, COMUNA LIPĂNEȘTI Scenariul 1

231 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA MĂGURELE ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA MĂGURELE Scenariul 1

232 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA MĂGURELE GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL „MICUL PRINȚ”, COMUNA MĂGURELE Scenariul 1

233 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA MĂGURELE GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL, SAT COADA MALULUI, COMUNA MĂGURELE Scenariul 1

234 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA MĂGURELE GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL, SAT IAZU, COMUNA MĂGURELE Scenariul 1

235 COLEGIUL „FERDINAND I”, COMUNA MĂNECIU GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR. 4, SAT CHEIA, COMUNA MĂNECIU Scenariul 1

236 COLEGIUL „FERDINAND I”, COMUNA MĂNECIU ȘCOALA PRIMARĂ NR. 1, SAT CHEIA, COMUNA MĂNECIU Scenariul 1

237 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, SAT MĂNECIU-PĂMÂNTENI, COMUNA MĂNECIU ȘCOALA GIMNAZIALĂ, SAT MĂNECIU-PĂMÂNTENI, COMUNA MĂNECIU Scenariul 1

238 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „GHEORGHE DIBOȘ”, COMUNA MĂNEȘTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ „GHEORGHE DIBOȘ”, COMUNA MĂNEȘTI Scenariul 1

239 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „GHEORGHE DIBOȘ”, COMUNA MĂNEȘTI GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL, COMUNA MĂNEȘTI Scenariul 1

240 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „GHEORGHE DIBOȘ”, COMUNA MĂNEȘTI ȘCOALA PRIMARĂ, SAT BĂLTIȚA, COMUNA MĂNEȘTI Scenariul 1

241 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „GHEORGHE DIBOȘ”, COMUNA MĂNEȘTI ȘCOALA PRIMARĂ, SAT COADA IZVORULUI, COMUNA MĂNEȘTI Scenariul 1

242 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „GHEORGHE DIBOȘ”, COMUNA MĂNEȘTI ȘCOALA PRIMARĂ, SAT ZALHANAUA, COMUNA MĂNEȘTI Scenariul 1

243 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA OLARI ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA OLARI Scenariul 1

244 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA OLARI GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL, COMUNA OLARI Scenariul 1

245 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA OLARI GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL, SAT FÂNARI, COMUNA OLARI Scenariul 1

246 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA OLARI GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL, SAT OLARII VECHI, COMUNA OLARI Scenariul 1

247 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA OLARI ȘCOALA PRIMARĂ, SAT FÂNARI, COMUNA OLARI Scenariul 1

248 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA OLARI ȘCOALA PRIMARĂ, SAT OLARII VECHI, COMUNA OLARI Scenariul 1

249 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „ANDREI NICOLESCU-PĂCUREȚI”, COMUNA PĂCUREȚI ȘCOALA GIMNAZIALĂ „ANDREI NICOLESCU-PĂCUREȚI”, COMUNA PĂCUREȚI Scenariul 1

250 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „ANDREI NICOLESCU-PĂCUREȚI”, COMUNA PĂCUREȚI GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL, COMUNA PĂCUREȚI Scenariul 1

251 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „ANDREI NICOLESCU-PĂCUREȚI”, COMUNA PĂCUREȚI GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL, SAT MATIȚA, COMUNA PĂCUREȚI Scenariul 1

252 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „ANDREI NICOLESCU-PĂCUREȚI”, COMUNA PĂCUREȚI ȘCOALA PRIMARĂ, SAT MATIȚA, COMUNA PĂCUREȚI Scenariul 1

253 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „TOMA T. SOCOLESCU”, COMUNA PĂULEȘTI GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL „CURCUBEUL MAGIC”, SAT COCOȘEȘTI, COMUNA PĂULEȘTI Scenariul 1

254 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „TOMA T. SOCOLESCU”, COMUNA PĂULEȘTI GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL, COMUNA PĂULEȘTI Scenariul 1

255 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „TOMA T. SOCOLESCU”, COMUNA PĂULEȘTI GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL, SAT GĂGENI, COMUNA PĂULEȘTI Scenariul 1

256 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „TOMA T. SOCOLESCU”, COMUNA PĂULEȘTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ „VLAD MUȘATESCU”, SAT GĂGENI, COMUNA PĂULEȘTI Scenariul 1

257 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA PLOPU GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL, COMUNA PLOPU Scenariul 1

258 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA PLOPU GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL, SAT NISIPOASA, COMUNA PLOPU Scenariul 1

259 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA PLOPU ȘCOALA PRIMARĂ, SAT NISIPOASA, COMUNA PLOPU Scenariul 1

260 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA PODENII NOI ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA PODENII NOI Scenariul 1

261 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA PODENII NOI GRĂDINITA CU PROGRAM NORMAL, SAT POPEȘTI, COMUNA PODENII NOI Scenariul 1

262 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA PODENII NOI GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL, COMUNA PODENII NOI Scenariul 1

263 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA PODENII NOI GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL, SAT MEHEDINȚA, COMUNA PODENII NOI Scenariul 1

264 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA PODENII NOI GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL, SAT VALEA DULCE, COMUANA PODENII NOI Scenariul 1

265 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA PODENII NOI ȘCOALA GIMNAZIALĂ, SAT MEHEDINȚA, COMUNA PODENII NOI Scenariul 1

266 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA PODENII NOI ȘCOALA GIMNAZIALĂ, SAT VALEA DULCE, COMUNA PODENII NOI Scenariul 1

267 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA PODENII NOI ȘCOALA PRIMARĂ, SAT RAHOVA, COMUNA PODENII NOI Scenariul 1

268 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „ÎNVĂȚĂTOR ION MATEESCU”, COMUNA POIANA CÂMPINA ȘCOALA GIMNAZIALĂ „ÎNVĂȚĂTOR ION MATEESCU”, COMUNA POIANA CÂMPINA Scenariul 1

269 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „ÎNVĂȚĂTOR ION MATEESCU”, COMUNA POIANA CÂMPINA GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL, COMUNA POIANA CÂMPINA Scenariul 1

270 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „ÎNVĂȚĂTOR ION MATEESCU”, COMUNA POIANA CÂMPINA GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL, SAT BOBOLIA, COMUNA POIANA CÂMPINA Scenariul 1

271 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA POIENARII BURCHII ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA POIENARII BURCHII Scenariul 1

272 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA POIENARII BURCHII GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL, COMUNA POIENARII BURCHII Scenariul 1

273 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA POIENARII BURCHII GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL, SAT OLOGENI, COMUNA POIENARII BURCHI Scenariul 1

274 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA POIENARII BURCHII ȘCOALA GIMNAZIALĂ, SAT OLOGENI, COMUNA POIENARII BURCHII Scenariul 1

275 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA POIENARII BURCHII ȘCOALA PRIMARĂ, SAT POIENARII RALI, COMUNA POIENARII BURCHII Scenariul 1

276 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „MĂNĂSTIREANU MIHAI”, COMUNA PREDEAL-SĂRARI ȘCOALA GIMNAZIALĂ „MĂNĂSTIREANU MIHAI”, COMUNA PREDEAL-SĂRARI Scenariul 1

277 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „MĂNĂSTIREANU MIHAI”, COMUNA PREDEAL-SĂRARI GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL, COMUNA PREDEAL SĂRARI Scenariul 1

278 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „MĂNĂSTIREANU MIHAI”, COMUNA PREDEAL-SĂRARI GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL, SAT VITIOARA DE SUS, COMUNA PREDEAL SĂRARI Scenariul 1

279 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „MĂNĂSTIREANU MIHAI”, COMUNA PREDEAL-SĂRARI ȘCOALA GIMNAZIALĂ, SAT VITIOARA DE SUS, COMUNA PREDEAL SĂRARI Scenariul 1

280 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA PROVIȚA DE JOS ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA PROVIȚA DE JOS Scenariul 1

281 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA PROVIȚA DE JOS GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL, COMUNA PROVIȚA DE JOS Scenariul 1

282 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA PROVIȚA DE JOS GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL, SAT DRĂGĂNEASA, COMUNA PROVIȚA DE JOS Scenariul 1

283 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA PROVIȚA DE JOS ȘCOALA PRIMARĂ, SAT DRĂGĂNEASA, COMUNA PROVIȚA DE JOS Scenariul 1

284 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „MITROPOLIT PIMEN GEORGESCU”, COMUNA PROVIȚA DE SUSȘCOALA GIMNAZIALĂ „MITROPOLIT PIMEN GEORGESCU”, COMUNA PROVIȚA DE SUS Scenariul 1

285 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „MITROPOLIT PIMEN GEORGESCU”, COMUNA PROVIȚA DE SUSGRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL, COMUNA PROVIȚA DE SUS Scenariul 1

286 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „MITROPOLIT PIMEN GEORGESCU”, COMUNA PROVIȚA DE SUSGRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL, SAT IZVORU, COMUNA PROVIȚA DE SUS Scenariul 1

287 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA PUCHENII MARI ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA PUCHENII MARI Scenariul 1

288 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA PUCHENII MARI GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL, COMUNA PUCHENII MARI Scenariul 1

289 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA PUCHENII MARI GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL, SAT MIROSLAVEȘTI, COMUNA PUCHENII MARI Scenariul 1

290 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA PUCHENII MARI GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL, SAT ODĂILE, COMUNA PUCHENII MARI Scenariul 1

291 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA PUCHENII MARI GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL, SAT PIETROȘANI, COMUNA PUCHENII MARI Scenariul 1

292 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA PUCHENII MARI GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL, SAT PUCHENII MOȘNENI, COMUNA PUCHENII MARI Scenariul 1

293 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA PUCHENII MARI ȘCOALA GIMNAZIALĂ, SAT PIETROȘANI, COMUNA PUCHENII MARI Scenariul 1

294 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA PUCHENII MARI ȘCOALA PRIMARĂ, SAT MIROSLAVEȘTI, COMUNA PUCHENII MARI Scenariul 1

295 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA PUCHENII MARI ȘCOALA PRIMARĂ, SAT ODĂILE, COMUNA PUCHENII MARI Scenariul 1

296 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, SAT BUDA, COMUNA RÂFOV ȘCOALA GIMNAZIALĂ, SAT BUDA, COMUNA RÂFOV Scenariul 1

297 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, SAT BUDA, COMUNA RÂFOV GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL, SAT MOARA DOMNEASCĂ, COMUNA RÂFOV Scenariul 1

298 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, SAT BUDA, COMUNA RÂFOV GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL, SAT PALANCA, COMUNA RÂFOV Scenariul 1

299 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, SAT BUDA, COMUNA RÂFOV GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL, SAT SICRITA, COMUNA RÂFOV Scenariul 1

300 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, SAT BUDA, COMUNA RÂFOV ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA RÂFOV Scenariul 1

301 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, SAT BUDA, COMUNA RÂFOV ȘCOALA PRIMARĂ, SAT GOGA, COMUNA RÂFOV Scenariul 1

302 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, SAT BUDA, COMUNA RÂFOV ȘCOALA PRIMARĂ, SAT MĂLĂIEȘTI, COMUNA RÂFOV Scenariul 1

303 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, SAT BUDA, COMUNA RÂFOV ȘCOALA PRIMARĂ, SAT MOARA DOMNEASCĂ, COMUNA RÂFOV Scenariul 1

304 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, SAT BUDA, COMUNA RÂFOV ȘCOALA PRIMARĂ, SAT PALANCA, COMUNA RÂFOV Scenariul 1

305 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, SAT BUDA, COMUNA RÂFOV ȘCOALA PRIMARĂ, SAT SICRITA, COMUNA RÂFOV Scenariul 1

306 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA SALCIA ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA SALCIA Scenariul 1

307 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA SĂLCIILE ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA SĂLCIILE Scenariul 1

308 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA SĂLCIILE GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL, COMUNA SĂLCIILE Scenariul 1

309 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA SCORȚENI ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA SCORȚENI Scenariul 1

310 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA SCORȚENI GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR. 1, SAT BORDENI, COMUNA SCORȚENI Scenariul 1

311 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA SCORȚENI GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL, COMUNA SCORȚENI Scenariul 1

312 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA SCORȚENI GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL, SAT MISLEA, COMUNA SCORȚENI Scenariul 1

313 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA SCORȚENI ȘCOALA GIMNAZIALĂ, SAT BORDENI, COMUNA SCORȚENI Scenariul 1

314 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA SCORȚENI ȘCOALA GIMNAZIALĂ, SAT MISLEA, COMUNA SCORȚENI Scenariul 1

315 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA SECĂRIA ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA SECĂRIA Scenariul 1

316 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA SECĂRIA GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL, COMUNA SECĂRIA Scenariul 1

317 ȘCOALA PROFESIONALĂ, COMUNA SÂNGERU ȘCOALA PROFESIONALĂ, COMUNA SÂNGERU Scenariul 1

318 ȘCOALA PROFESIONALĂ, COMUNA SÂNGERU GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL, COMUNA SÂNGERU Scenariul 1

319 ȘCOALA PROFESIONALĂ, COMUNA SÂNGERU GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL, SAT BUTUCI, COMUNA SÂNGERU Scenariul 1

320 ȘCOALA PROFESIONALĂ, COMUNA SÂNGERU GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL, SAT MIREȘU MARE, COMUNA SÂNGERU Scenariul 1

321 ȘCOALA PROFESIONALĂ, COMUNA SÂNGERU GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL, SAT TISA, COMUNA SÂNGERU Scenariul 1

322 ȘCOALA PROFESIONALĂ, COMUNA SÂNGERU ȘCOALA GIMNAZIALĂ, SAT MIREȘU MARE, COMUNA SÂNGERU Scenariul 1

323 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA SURANI ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA SURANI Scenariul 1

324 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA SURANI GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL, COMUNA SURANI Scenariul 1

325 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, SAT TĂRICENI, COMUNA ȘIRNA ȘCOALA GIMNAZIALĂ, SAT TĂRICENI, COMUNA ȘIRNA Scenariul 1

326 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, SAT TĂRICENI, COMUNA ȘIRNA GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR. 1, COMUNA ȘIRNA Scenariul 1

327 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, SAT TĂRICENI, COMUNA ȘIRNA GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL, SAT HĂBUD, COMUNA ȘIRNA Scenariul 1

328 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, SAT TĂRICENI, COMUNA ȘIRNA GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL, SAT TĂRICENI, COMUNA ȘIRNA Scenariul 1

329 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, SAT TĂRICENI, COMUNA ȘIRNA GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL, SAT VARNIȚA, COMUNA ȘIRNA Scenariul 1

330 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, SAT TĂRICENI, COMUNA ȘIRNA ȘCOALA GIMNAZIALĂ, SAT HĂBUD, COMUNA ȘIRNA Scenariul 1

331 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „MINERVA ALEXANDRESCU” COMUNA ȘOIMARI ȘCOALA GIMNAZIALĂ „MINERVA ALEXANDRESCU” COMUNA ȘOIMARI Scenariul 1

332 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „MINERVA ALEXANDRESCU” COMUNA ȘOIMARI GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL, COMUNA ȘOIMARI Scenariul 1

333 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „MINERVA ALEXANDRESCU” COMUNA ȘOIMARI GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL, SAT LOPATNIȚA, COMUNA ȘOIMARI Scenariul 1

334 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „MINERVA ALEXANDRESCU” COMUNA ȘOIMARI GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL, SAT MĂGURA, COMUNA ȘOIMARI Scenariul 1

335 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „MINERVA ALEXANDRESCU” COMUNA ȘOIMARI ȘCOALA PRIMARĂ, SAT LOPATNIȚA, COMUNA ȘOIMARI Scenariul 1

336 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „MINERVA ALEXANDRESCU” COMUNA ȘOIMARI ȘCOALA PRIMARĂ, SAT MĂGURA, COMUNA ȘOIMARI Scenariul 1

337 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA ȘOTRILE GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR. 1, COMUNA ȘOTRILE Scenariul 1

338 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA ȘOTRILE GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL, SAT LUNCA MARE, COMUNA ȘOTRILE Scenariul 1

339 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA ȘOTRILE GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL, SAT PLAIU CÂMPINEI, COMUNA ȘOTRILE Scenariul 1

340 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA ȘOTRILE GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL, SAT VISTIERU, COMUNA ȘOTRILE Scenariul 1

341 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA ȘTEFEȘTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA ȘTEFEȘTI Scenariul 1

342 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA ȘTEFEȘTI GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR. 1, COMUNA ȘTEFEȘTI Scenariul 1

343 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA ȘTEFEȘTI GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL, SAT SCURTEȘTI, COMUNA ȘTEFEȘTI Scenariul 1

344 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „PROFESOR EUGENIU CORBU”, SAT PODGORIA, COMUNA TĂTARU ȘCOALA GIMNAZIALĂ „PROFESOR EUGENIU CORBU”, SAT PODGORIA, COMUNA TĂTARUScenariul 1

345 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „DUMITRU BREZEANU”, COMUNA TEIȘANI ȘCOALA GIMNAZIALĂ „DUMITRU BREZEANU”, COMUNA TEIȘANI Scenariul 1

346 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „DUMITRU BREZEANU”, COMUNA TEIȘANI GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL, COMUNA TEIȘANI Scenariul 1

347 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „DUMITRU BREZEANU”, COMUNA TEIȘANI GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL, SAT OLTENI, COMUNA TEIȘANI Scenariul 1

348 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „DUMITRU BREZEANU”, COMUNA TEIȘANI ȘCOALA GIMNAZIALĂ „MOISE VASILESCU”, SAT OLTENI, COMUNA TEIȘANI Scenariul 1

349 ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1, COMUNA TELEGA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1, COMUNA TELEGA Scenariul 1

350 ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1, COMUNA TELEGA GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR. 1, COMUNA TELEGA Scenariul 1

351 ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1, COMUNA TELEGA GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR. 2, COMUNA TELEGA Scenariul 1

352 ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1, COMUNA TELEGA GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR. 3, COMUNA TELEGA Scenariul 1

353 ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1, COMUNA TELEGA GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL, SAT BUȘTENARI, COMUNA TELEGA Scenariul 1

354 ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1, COMUNA TELEGA GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL, SAT MELICEȘTI, COMUNA TELEGA Scenariul 1

355 ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1, COMUNA TELEGA ȘCOALA GIMNAZIALĂ „ALEXANDRU POPESCU-TELEGA”, COMUNA TELEGA Scenariul 1

356 ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1, COMUNA TELEGA ȘCOALA PRIMARĂ , SAT BUȘTENARI, COMUNA TELEGA Scenariul 1

357 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA TINOSU ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA TINOSU Scenariul 1

358 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA TINOSU GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL, COMUNA TINOSU Scenariul 1

359 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA TINOSU GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL, SAT PREDEȘTI, COMUNA TINOSU Scenariul 1

360 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA TINOSU ȘCOALA PRIMARĂ, SAT PISCULEȘTI, COMUNA TINOSU Scenariul 1

361 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA TINOSU ȘCOALA PRIMARĂ, SAT PREDEȘTI, COMUNA TINOSU Scenariul 1

362 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „PROF.DINU MIHAIL DAN”, SAT MAGULA, COMUNA TOMȘANI GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL, SAT LOLOIASCA, COMUNA TOMȘANI Scenariul 1

363 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „PROF.DINU MIHAIL DAN”, SAT MAGULA, COMUNA TOMȘANI ȘCOALA GIMNAZIALĂ, SAT LOLOIASCA, COMUNA TOMȘANI Scenariul 1

364 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA VADU SĂPAT ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA VADU SĂPAT Scenariul 1

365 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA VADU SĂPAT GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL, COMUNA VADU SĂPAT Scenariul 1

366 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „ION IONESCU”, COMUNA VALEA CĂLUGĂREASCĂ ȘCOALA GIMNAZIALĂ „ION IONESCU”, COMUNA VALEA CĂLUGĂREASCĂ Scenariul 1

367 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „ION IONESCU”, COMUNA VALEA CĂLUGĂREASCĂ GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL „LUMINIȚA” , COMUNA VALEA CĂLUGĂREASCĂ Scenariul 1

368 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „ION IONESCU”, COMUNA VALEA CĂLUGĂREASCĂ ȘCOALA GIMNAZIALĂ, SAT NICOVANI, COMUNA VALEA CĂLUGAREASCĂ Scenariul 1

369 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „ION IONESCU”, COMUNA VALEA CĂLUGĂREASCĂ ȘCOALA GIMNAZIALĂ, SAT RACHIERI, COMUNA VALEA CĂLUGĂREASCĂ Scenariul 1

370 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, SAT DÎRVARI, COMUNA VALEA CĂLUGĂREASCĂ ȘCOALA GIMNAZIALĂ, SAT DÎRVARI, COMUNA VALEA CĂLUGĂREASCĂ Scenariul 1

371 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, SAT DÎRVARI, COMUNA VALEA CĂLUGĂREASCĂ GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL „CĂSUȚA FERMECATĂ”, SAT RACHIERI, COMUNA VALEA CĂLUGĂREASCĂ Scenariul 1

372 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, SAT DÎRVARI, COMUNA VALEA CĂLUGĂREASCĂ GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL „PRICHINDEL”, SAT NICOVANI, COMUNA VALEA CĂLUGĂREASCĂ Scenariul 1

373 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, SAT DÎRVARI, COMUNA VALEA CĂLUGĂREASCĂ GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL „VOINICEL” COMUNA VALEA CĂLUGĂREASCĂ Scenariul 1

374 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, SAT DÎRVARI, COMUNA VALEA CĂLUGĂREASCĂ GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL, SAT DÎRVARI, COMUNA VALEA CĂLUGĂREASCĂ Scenariul 1

375 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, SAT DÎRVARI, COMUNA VALEA CĂLUGĂREASCĂ GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL, SAT PANTAZI, COMUNA VALEA CĂLUGĂREASCĂ Scenariul 1

376 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, SAT DÎRVARI, COMUNA VALEA CĂLUGĂREASCĂ GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT, COMUNA VALEA CĂLUGĂREASCĂ Scenariul 1

377 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, SAT DÎRVARI, COMUNA VALEA CĂLUGĂREASCĂ ȘCOALA PRIMARĂ, SAT PANTAZI, COMUNA VALEA CĂLUGĂREASCĂ Scenariul 1

378 LICEUL TEHNOLOGIC „CAROL I”, COMUNA VALEA DOFTANEI LICEUL TEHNOLOGIC „CAROL I”, COMUNA VALEA DOFTANEI Scenariul 1

379 LICEUL TEHNOLOGIC „CAROL I”, COMUNA VALEA DOFTANEI GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR. 1, SAT TEȘILA, COMUNA VALEA DOFTANEI Scenariul 1

380 LICEUL TEHNOLOGIC „CAROL I”, COMUNA VALEA DOFTANEI GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR. 2, SAT TEȘILA, COMUNA VALEA DOFTANEI Scenariul 1

381 LICEUL TEHNOLOGIC „CAROL I”, COMUNA VALEA DOFTANEI GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR. 3, SAT TEȘILA, COMUNA VALEA DOFTANEI Scenariul 1

382 LICEUL TEHNOLOGIC „CAROL I”, COMUNA VALEA DOFTANEI GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL, SAT TRĂISTENI, COMUNA VALEA DOFTANEI Scenariul 1

383 LICEUL TEHNOLOGIC „CAROL I”, COMUNA VALEA DOFTANEI ȘCOALA GIMNAZIALĂ „EROU ÎNV.I.DRĂGĂNESCU”, SAT TRĂISTENI, COMUNA VALEA DOFTANEI Scenariul 1

384 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA VĂRBILĂU ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA VĂRBILĂU Scenariul 1

385 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA VĂRBILĂU GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR. 1, COMUNA VĂRBILĂU Scenariul 1

386 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA VĂRBILĂU GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR. 2, COMUNA VĂRBILĂU Scenariul 1

387 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA VĂRBILĂU GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL STEP BY STEP „CĂSUȚA FERMECATĂ”, SAT POIANA VĂRBILĂU, COMUNA VĂRBILĂU Scenariul 1

388 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA VĂRBILĂU GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL, SAT COȚOFENEȘTI, COMUNA VĂRBILĂU Scenariul 1

389 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA VĂRBILĂU GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL, SAT LIVADEA, COMUNA VĂRBILĂU Scenariul 1

390 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA VĂRBILĂU ȘCOALA GIMNAZIALĂ, SAT COȚOFENEȘTI, COMUNA VĂRBILĂU Scenariul 1

391 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA VĂRBILĂU ȘCOALA PRIMARĂ, COMUNA VĂRBILĂU Scenariul 1

392 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA VĂRBILĂU ȘCOALA PRIMARĂ, SAT COȚOFENEȘTI, COMUNA VĂRBILĂU Scenariul 1

393 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA VĂRBILĂU ȘCOALA PRIMARĂ, SAT LIVADEA, COMUNA VĂRBILĂU Scenariul 1

394 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA VĂRBILĂU ȘCOALA PRIMARĂ, SAT POIANA VĂRBILĂU, COMUNA VĂRBILĂU Scenariul 1

395 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA VÂLCĂNEȘTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA VÂLCĂNEȘTI Scenariul 1

396 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA VÂLCĂNEȘTI GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR. 1, COMUNA VÂLCĂNEȘTI Scenariul 1

397 CENTRUL JUDEȚEAN DE RESURSE ȘI ASISTENȚĂ EDUCAȚIONALĂ PRAHOVA CENTRUL JUDEȚEAN DE RESURSE ȘI ASISTENȚĂ EDUCAȚIONALĂ PRAHOVA Scenariul 1

398 CENTRUL JUDEȚEAN DE RESURSE ȘI ASISTENȚĂ EDUCAȚIONALĂ PRAHOVA CENTRUL JUDEȚEAN DE ASISTENȚĂ PSIHOPEDAGOGICĂ PRAHOVA Scenariul 1

399 CENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAȚIE INCLUZIVĂ, ORAȘUL BREAZA CENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAȚIE INCLUZIVĂ, ORAȘUL BREAZA Scenariul 1

400 ȘCOALA PROFESIONALĂ SPECIALĂ, ORAȘUL PLOPENI ȘCOALA PROFESIONALĂ SPECIALĂ, ORAȘUL PLOPENI Scenariul 1

401 CLUBUL COPIILOR, MUNICIPIUL CÂMPINA CLUBUL COPIILOR, MUNICIPIUL CÂMPINA Scenariul 1

402 CLUBUL COPIILOR, MUNICIPIUL CÂMPINA CLUBUL COPIILOR, ORAȘUL BREAZA Scenariul 1

403 CLUBUL COPIILOR , ORAȘUL VĂLENII DE MUNTE CLUBUL COPIILOR , ORAȘUL VĂLENII DE MUNTE Scenariul 1

404 CLUBUL COPIILOR , ORAȘUL VĂLENII DE MUNTE CLUBUL COPIILOR, ORAȘUL SLĂNIC Scenariul 1

405 GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL SI PROGRAM PRELUNGIT „MARSHMALLOW”, MUNICIPIUL PLOIEȘTI GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL SI PROGRAM PRELUNGIT „MARSHMALLOW”, MUNICIPIUL PLOIEȘTI Scenariul 1

406 GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT „PLOIEȘTIUL ÎN CULORI”, MUNICIPIUL PLOIEȘTI GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT „PLOIEȘTIUL ÎN CULORI”, MUNICIPIUL PLOIEȘTI Scenariul 1

407 GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT „SFÂNTUL SPIRIDON”, MUNICIPIUL PLOIEȘTI GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT „SFÂNTUL SPIRIDON”, MUNICIPIUL PLOIEȘTI Scenariul 1

408 GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT KIT , MUNICIPIUL PLOIEȘTI GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT KIT , MUNICIPIUL PLOIEȘTI Scenariul 1

409 GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT ”SEVA”, COMUNA BLEJOI GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT ”SEVA”, COMUNA BLEJOI Scenariul 1

410 SCOALA PRIMARĂ ”CONCORDIA”, MUNICIPIUL PLOIEȘTI SCOALA PRIMARĂ ”CONCORDIA”, MUNICIPIUL PLOIEȘTI Scenariul 1

411 GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT „ARIEL”, MUNICIPIUL PLOIEȘTI GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT „ARIEL”, MUNICIPIUL PLOIEȘTI Scenariul 1

412 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „ION CÂMPINEANU”, MUNICIPIUL CÂMPINA ȘCOALA GIMNAZIALĂ „ION CÂMPINEANU”, MUNICIPIUL CÂMPINA Scenariul 1

413 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „MIHAI VODĂ”, SAT PLEAȘA, COMUNA BUCOV ȘCOALA GIMNAZIALĂ „MIHAI VODĂ”, SAT PLEAȘA, COMUNA BUCOV Scenariul 1

414 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „MIHAI VODĂ”, SAT PLEAȘA, COMUNA BUCOV GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR. 1, SAT PLEAȘA, COMUNA BUCOV Scenariul 1

415 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „MIHAI VODĂ”, SAT PLEAȘA, COMUNA BUCOV GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR. 2, SAT PLEAȘA, COMUNA BUCOV Scenariul 1

LISTA UNITĂŢILOR INCLUSE ÎN SCENARIUL GALBEN
(Nr. crt. / Denumire structură cu personalitate juridică / Denumire unitate învăţământ)

1 COLEGIUL NAȚIONAL „ION LUCA CARAGIALE”, MUNICIPIUL PLOIEȘTI COLEGIUL NAȚIONAL „ION LUCA CARAGIALE”, MUNICIPIUL PLOIEȘTI Scenariul 2

2 COLEGIUL NAȚIONAL „MIHAI VITEAZUL”, MUNICIPIUL PLOIEȘTI COLEGIUL NAȚIONAL „MIHAI VITEAZUL”, MUNICIPIUL PLOIEȘTI Scenariul 2

3 COLEGIUL NAȚIONAL „ALEXANDRU IOAN CUZA”, MUNICIPIUL PLOIEȘTI COLEGIUL NAȚIONAL „ALEXANDRU IOAN CUZA”, MUNICIPIUL PLOIEȘTI Scenariul 2

4 COLEGIUL NAȚIONAL „NICHITA STĂNESCU”, MUNICIPIUL PLOIEȘTI COLEGIUL NAȚIONAL „NICHITA STĂNESCU”, MUNICIPIUL PLOIEȘTI Scenariul 2

5 COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC „REGINA MARIA”, MUNICIPIUL PLOIEȘTI COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC „REGINA MARIA”, MUNICIPIUL PLOIEȘTI Scenariul 2 

 

6 COLEGIUL DE ARTĂ „CARMEN SYLVA”, MUNICIPIUL PLOIEȘTI COLEGIUL DE ARTĂ „CARMEN SYLVA”, MUNICIPIUL PLOIEȘTI Scenariul 2

7 COLEGIUL „SPIRU HARET”, MUNICIPIUL PLOIEȘTI COLEGIUL „SPIRU HARET”, MUNICIPIUL PLOIEȘTI Scenariul 2

8 COLEGIUL ECONOMIC „VIRGIL MADGEARU”, MUNICIPIUL PLOIEȘTI COLEGIUL ECONOMIC „VIRGIL MADGEARU”, MUNICIPIUL PLOIEȘTI Scenariul 2

9 LICEUL TEHNOLOGIC ENERGETIC „ELIE RADU”, MUNICIPIUL PLOIEȘTI LICEUL TEHNOLOGIC ENERGETIC „ELIE RADU”, MUNICIPIUL PLOIEȘTI Scenariul 2

10 LICEUL TEHNOLOGIC „LAZĂR EDELEANU”, MUNICIPIUL PLOIEȘTI LICEUL TEHNOLOGIC „LAZĂR EDELEANU”, MUNICIPIUL PLOIEȘTI Scenariul 2

11 LICEUL TEHNOLOGIC „TOMA SOCOLESCU”, MUNICIPIUL PLOIEȘTI LICEUL TEHNOLOGIC „TOMA SOCOLESCU”, MUNICIPIUL PLOIEȘTI Scenariul 2

12 LICEUL TEHNOLOGIC DE TRANSPORTURI, MUNICIPIUL PLOIEȘTI LICEUL TEHNOLOGIC DE TRANSPORTURI, MUNICIPIUL PLOIEȘTI Scenariul 2

13 LICEUL TEHNOLOGIC „ANGHEL SALIGNY”, MUNICIPIUL PLOIEȘTI LICEUL TEHNOLOGIC „ANGHEL SALIGNY”, MUNICIPIUL PLOIEȘTI Scenariul 2

14 LICEUL TEHNOLOGIC „1 MAI”, MUNICIPIUL PLOIEȘTI LICEUL TEHNOLOGIC „1 MAI”, MUNICIPIUL PLOIEȘTI Scenariul 2

15 LICEUL TEHNOLOGIC ADMINISTRATIV ȘI DE SERVICII „VICTOR SLĂVESCU”, MUNICIPIUL PLOIEȘTI LICEUL TEHNOLOGIC ADMINISTRATIV ȘI DE SERVICII „VICTOR SLĂVESCU”, MUNICIPIUL PLOIEȘTI Scenariul 2

16 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „RADU STANIAN”, MUNICIPIUL PLOIEȘTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ „RADU STANIAN”, MUNICIPIUL PLOIEȘTI Scenariul 2

17 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „RADU STANIAN”, MUNICIPIUL PLOIEȘTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 19, MUNICIPIUL PLOIEȘTI Scenariul 2

18 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „ELENA DOAMNA”, MUNICIPIUL PLOIEȘTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ „ELENA DOAMNA”, MUNICIPIUL PLOIEȘTI Scenariul 2

19 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „TOMA CARAGIU”, MUNICIPIUL PLOIEȘTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ „TOMA CARAGIU”, MUNICIPIUL PLOIEȘTI Scenariul 2

20 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „CANDIANO POPESCU”, MUNICIPIUL PLOIEȘTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ „CANDIANO POPESCU”, MUNICIPIUL PLOIEȘTI Scenariul 2

21 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „CANDIANO POPESCU”, MUNICIPIUL PLOIEȘTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 13, MUNICIPIUL PLOIEȘTI Scenariul 2

22 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „GRIGORE MOISIL”, MUNICIPIUL PLOIEȘTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ „GRIGORE MOISIL”, MUNICIPIUL PLOIEȘTI Scenariul 2

23 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „RAREȘ VODĂ”, MUNICIPIUL PLOIEȘTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ „RAREȘ VODĂ”, MUNICIPIUL PLOIEȘTI Scenariul 2

24 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „GEORGE COȘBUC”, MUNICIPIUL PLOIEȘTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ „GEORGE COȘBUC”, MUNICIPIUL PLOIEȘTI Scenariul 2

25 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „NICOLAE TITULESCU”, MUNICIPIUL PLOIEȘTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ „NICOLAE TITULESCU”, MUNICIPIUL PLOIEȘTI Scenariul 2

26 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „NICOLAE TITULESCU”, MUNICIPIUL PLOIEȘTI GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR. 51, MUNICIPIUL PLOIEȘTI Scenariul 2

27 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „NICOLAE TITULESCU”, MUNICIPIUL PLOIEȘTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ „FLORIN COMIȘEL”, MUNICIPIUL PLOIEȘTI Scenariul 2

28 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „SFÂNTUL VASILE”, MUNICIPIUL PLOIEȘTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ „SFÂNTUL VASILE”, MUNICIPIUL PLOIEȘTI Scenariul 2

29 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „MIHAI EMINESCU”, MUNICIPIUL PLOIEȘTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ „MIHAI EMINESCU”, MUNICIPIUL PLOIEȘTI Scenariul 2

30 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „ANTON PANN”, MUNICIPIUL PLOIEȘTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ „ANTON PANN”, MUNICIPIUL PLOIEȘTI Scenariul 2

31 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „IOAN GRIGORESCU”, MUNICIPIUL PLOIEȘTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ „IOAN GRIGORESCU”, MUNICIPIUL PLOIEȘTI Scenariul 2

32 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „SFÂNTA VINERI”, MUNICIPIUL PLOIEȘTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ „SFÂNTA VINERI”, MUNICIPIUL PLOIEȘTI Scenariul 2

33 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „ANDREI MUREȘANU”, MUNICIPIUL PLOIEȘTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ „ANDREI MUREȘANU”, MUNICIPIUL PLOIEȘTI Scenariul 2

34 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „HENRI MATHIAS BERTHELOT”, MUNICIPIUL PLOIEȘTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ „HENRI MATHIAS BERTHELOT”, MUNICIPIUL PLOIEȘTI Scenariul 2

35 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „NICOLAE BĂLCESCU”, MUNICIPIUL PLOIEȘTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ „NICOLAE BĂLCESCU”, MUNICIPIUL PLOIEȘTI Scenariul 2

36 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „GEORGE EMIL PALADE”, MUNICIPIUL PLOIEȘTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ „GEORGE EMIL PALADE”, MUNICIPIUL PLOIEȘTI Scenariul 2

37 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „GEORGE EMIL PALADE”, MUNICIPIUL PLOIEȘTI GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR. 20, MUNICIPIUL PLOIEȘTI Scenariul 2

38 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „GEORGE EMIL PALADE”, MUNICIPIUL PLOIEȘTI ȘCOALA PRIMARĂ NR. 22, MUNICIPIUL PLOIEȘTI Scenariul 2

39 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „NICOLAE IORGA”, MUNICIPIUL PLOIEȘTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ „NICOLAE IORGA”, MUNICIPIUL PLOIEȘTI Scenariul 2

40 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „PROFESOR NICOLAE SIMACHE”, MUNICIPIUL PLOIEȘTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ „PROFESOR NICOLAE SIMACHE”, MUNICIPIUL PLOIEȘTI Scenariul 2

41 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „PROFESOR NICOLAE SIMACHE”, MUNICIPIUL PLOIEȘTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ „IENĂCHIȚĂ VĂCĂRESCU”, MUNICIPIUL PLOIEȘTI Scenariul 2

42 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „I.A.BASSARABESCU”, MUNICIPIUL PLOIEȘTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ „I.A.BASSARABESCU”, MUNICIPIUL PLOIEȘTI Scenariul 2

43 GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT „SFINȚII ARHANGHELI MIHAIL ȘI GAVRIIL”, MUNICIPIUL PLOIEȘTI GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT „SFINȚII ARHANGHELI MIHAIL ȘI GAVRIIL”, MUNICIPIUL PLOIEȘTI Scenariul 2

44 GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT „SCUFIȚA ROȘIE”, MUNICIPIUL PLOIEȘTI GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT „SCUFIȚA ROȘIE”, MUNICIPIUL PLOIEȘTI Scenariul 2

45 GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT „SCUFIȚA ROȘIE”, MUNICIPIUL PLOIEȘTI GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR. 4, MUNICIPIUL PLOIEȘTI Scenariul 2

46 GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 21, MUNICIPIUL PLOIEȘTI GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 21, MUNICIPIUL PLOIEȘTI Scenariul 2

47 GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 23, MUNICIPIUL PLOIEȘTI GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 23, MUNICIPIUL PLOIEȘTI Scenariul 2

48 GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 23, MUNICIPIUL PLOIEȘTI GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR. 10, MUNICIPIUL PLOIEȘTI Scenariul 2

49 GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 28, MUNICIPIUL PLOIEȘTI GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 28, MUNICIPIUL PLOIEȘTI Scenariul 2

50 GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 30, MUNICIPIUL PLOIEȘTI GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 30, MUNICIPIUL PLOIEȘTI Scenariul 2

51 GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 32, MUNICIPIUL PLOIEȘTI GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 32, MUNICIPIUL PLOIEȘTI Scenariul 2

52 GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 32, MUNICIPIUL PLOIEȘTI GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR.26, MUNICIPIUL PLOIEȘTI Scenariul 2

53 GRĂDINIȚA STEP BY STEP CU PROGRAM PRELUNGIT ȘI PROGRAM NORMAL „RAZA DE SOARE”, MUNICIPIUL PLOIEȘTI GRĂDINIȚA STEP BY STEP CU PROGRAM PRELUNGIT ȘI PROGRAM NORMAL „RAZA DE SOARE”, MUNICIPIUL PLOIEȘTI Scenariul 2

54 GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 35, MUNICIPIUL PLOIEȘTI GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 35, MUNICIPIUL PLOIEȘTI Scenariul 2

55 GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 35, MUNICIPIUL PLOIEȘTI GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL „CĂSUȚA CU POVEȘTI”, MUNICIPIUL PLOIEȘTI Scenariul 2

56 GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 35, MUNICIPIUL PLOIEȘTI GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL „SF. STELIAN”, MUNICIPIUL PLOIEȘTI Scenariul 2

57 GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 35, MUNICIPIUL PLOIEȘTI GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR. 8, MUNICIPIUL PLOIEȘTI Scenariul 2

58 GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT „SF.MUCENIC MINA”, MUNICIPIUL PLOIEȘTI GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT „SF.MUCENIC MINA”, MUNICIPIUL PLOIEȘTI Scenariul 2

59 GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT „SF.MUCENIC MINA”, MUNICIPIUL PLOIEȘTI GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR. 39, MUNICIPIUL PLOIEȘTI Scenariul 2

60 GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 38, MUNICIPIUL PLOIEȘTI GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 38, MUNICIPIUL PLOIEȘTI Scenariul 2

61 GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 38, MUNICIPIUL PLOIEȘTI GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR. 5, MUNICIPIUL PLOIEȘTI Scenariul 2

62 GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 40, MUNICIPIUL PLOIEȘTI GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 40, MUNICIPIUL PLOIEȘTI Scenariul 2

63 GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT ȘI PROGRAM NORMAL „CRAI NOU”, MUNICIPIUL PLOIEȘTI GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT ȘI PROGRAM NORMAL „CRAI NOU”, MUNICIPIUL PLOIEȘTI Scenariul 2

64 GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 47, MUNICIPIUL PLOIEȘTI GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 47, MUNICIPIUL PLOIEȘTI Scenariul 2

65 GRĂDINIŢA STEP BY STEP CU PROGRAM PRELUNGIT „DUMBRAVA MINUNATĂ”, MUNICIPIUL PLOIEŞTI GRĂDINIŢA STEP BY STEP CU PROGRAM PRELUNGIT „DUMBRAVA MINUNATĂ”, MUNICIPIUL PLOIEŞTI Scenariul 2

66 LICEUL TEHNOLOGIC „CONSTANTIN CANTACUZINO”, ORAȘUL BĂICOI LICEUL TEHNOLOGIC „CONSTANTIN CANTACUZINO”, ORAȘUL BĂICOI Scenariul 2

67 LICEUL TEHNOLOGIC „CONSTANTIN CANTACUZINO”, ORAȘUL BĂICOI ȘCOALA GIMNAZIALĂ „DUMITRU GHENOIU”, ORAȘUL BĂICOI Scenariul 2

68 LICEUL TEHNOLOGIC „CONSTANTIN CANTACUZINO”, ORAȘUL BĂICOI ȘCOALA GIMNAZIALĂ ȚINTEA, ORAȘUL BĂICOI Scenariul 2

69 LICEUL TEHNOLOGIC „CONSTANTIN CANTACUZINO”, ORAȘUL BĂICOI ȘCOALA PRIMARĂ DÎMBU, ORAȘUL BĂICOI Scenariul 2

70 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, LILIEȘTI ORAȘUL BĂICOI ȘCOALA GIMNAZIALĂ, LILIEȘTI ORAȘUL BĂICOI Scenariul 2

71 GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL ȘI PROGRAM PRELUNGIT, ORAȘUL BĂICOI GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL ȘI PROGRAM PRELUNGIT, ORAȘUL BĂICOI Scenariul 2

72 GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL ȘI PROGRAM PRELUNGIT, ORAȘUL BĂICOI GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL DÎMBU, ORAȘUL BĂICOI Scenariul 2

73 GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL ȘI PROGRAM PRELUNGIT, ORAȘUL BĂICOI GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL LILIEȘTI, ORAȘUL BĂICOI Scenariul 2

74 GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL ȘI PROGRAM PRELUNGIT, ORAȘUL BĂICOI GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL TUFENI, ORAȘUL BĂICOI Scenariul 2

75 GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL ȘI PROGRAM PRELUNGIT, ORAȘUL BĂICOI GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL ȚINTEA, ORAȘUL BĂICOI Scenariul 2

76 LICEUL TEORETIC „AUREL VLAICU”, ORAȘUL BREAZA LICEUL TEORETIC „AUREL VLAICU”, ORAȘUL BREAZA Scenariul 2

77 LICEUL TEORETIC „AUREL VLAICU”, ORAȘUL BREAZA ȘCOALA GIMNAZIALĂ BREAZA DE JOS, ORAȘUL BREAZA Scenariul 2

78 COLEGIUL „ION KALINDERU”, ORAȘUL BUȘTENI COLEGIUL „ION KALINDERU”, ORAȘUL BUȘTENI Scenariul 2

79 COLEGIUL TEHNIC FORESTIER, MUNICIPIUL CÂMPINA COLEGIUL TEHNIC FORESTIER, MUNICIPIUL CÂMPINA Scenariul 2

80 ȘCOALA GIMNAZIALĂ CENTRALĂ, MUNICIPIUL CÂMPINA ȘCOALA GIMNAZIALĂ CENTRALĂ, MUNICIPIUL CÂMPINA Scenariul 2

81 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „B.P. HAȘDEU”, MUNICIPIUL CÂMPINA ȘCOALA GIMNAZIALĂ „B.P. HAȘDEU”, MUNICIPIUL CÂMPINA Scenariul 2

82 GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 9, MUNICIPIUL CÂMPINA GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 9, MUNICIPIUL CÂMPINA Scenariul 2

83 GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 9, MUNICIPIUL CÂMPINA GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR. 1, MUNICIPIUL CÂMPINA Scenariul 2

84 GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 9, MUNICIPIUL CÂMPINA GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR. 3, MUNICIPIUL CÂMPINA Scenariul 2

85 LICEUL „SIMION STOLNICU”, ORAȘUL COMARNIC LICEUL „SIMION STOLNICU”, ORAȘUL COMARNIC Scenariul 2

86 LICEUL „SIMION STOLNICU”, ORAȘUL COMARNIC GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR. 1 GHIOȘEȘTI, ORAȘUL COMARNIC Scenariul 2

87 LICEUL „SIMION STOLNICU”, ORAȘUL COMARNIC GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR. 1, ORAȘUL COMARNIC Scenariul 2

88 LICEUL „SIMION STOLNICU”, ORAȘUL COMARNIC GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR. 2 GHIOȘEȘTI, ORAȘUL COMARNIC Scenariul 2

89 LICEUL „SIMION STOLNICU”, ORAȘUL COMARNIC GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL PODU LUNG, ORAȘUL COMARNIC Scenariul 2

90 LICEUL TEORETIC „ȘERBAN VODĂ”, ORAȘUL SLĂNIC LICEUL TEORETIC „ȘERBAN VODĂ”, ORAȘUL SLĂNIC Scenariul 2

91 LICEUL TEORETIC „BRÂNCOVEANU VODĂ”, ORAȘUL URLAȚI LICEUL TEORETIC „BRÂNCOVEANU VODĂ”, ORAȘUL URLAȚI Scenariul 2

92 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „CĂNUȚĂ IONESCU”, ORAȘUL URLAȚI ȘCOALA GIMNAZIALĂ „CĂNUȚĂ IONESCU”, ORAȘUL URLAȚI Scenariul 2

93 GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT „CLOPOȚICA”, ORAȘUL URLAȚI GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT „CLOPOȚICA”, ORAȘUL URLAȚI Scenariul 2

94 GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT „CLOPOȚICA”, ORAȘUL URLAȚI GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL JERCĂLĂI, ORAȘUL URLAȚI Scenariul 2

95 GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT „CLOPOȚICA”, ORAȘUL URLAȚI GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL VALEA URLOII, ORAȘUL URLAȚI Scenariul 2

96 COLEGIUL NAȚIONAL „NICOLAE IORGA”, ORAȘUL VĂLENII DE MUNTE COLEGIUL NAȚIONAL „NICOLAE IORGA”, ORAȘUL VĂLENII DE MUNTE Scenariul 2

97 LICEUL TEHNOLOGIC AGROMONTAN „ROMEO CONSTANTINESCU”, ORAȘUL VĂLENII DE MUNTE LICEUL TEHNOLOGIC AGROMONTAN „ROMEO CONSTANTINESCU”, ORAȘUL VĂLENII DE MUNTE Scenariul 2

98 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA APOSTOLACHE ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA APOSTOLACHE Scenariul 2

99 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „SFINȚII ÎMPĂRAȚI”, COMUNA BALTA DOAMNEI ȘCOALA GIMNAZIALĂ, SAT LACU TURCULUI, COMUNA BALTA DOAMNEI Scenariul 2

100 LICEUL TEHNOLOGIC AGRICOL, COMUNA BĂRCĂNEȘTI LICEUL TEHNOLOGIC AGRICOL, COMUNA BĂRCĂNEȘTI Scenariul 2

101 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA BERTEA ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA BERTEA Scenariul 2

102 ȘCOALA PROFESIONALĂ, COMUNA CERAȘU GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL, SAT SLON, COMUNA CERAȘU Scenariul 2

103 LICEUL TEHNOLOGIC, SAT CIORANII DE JOS, COMUNA CIORANI LICEUL TEHNOLOGIC, SAT CIORANII DE JOS, COMUNA CIORANI Scenariul 2

104 LICEUL TEHNOLOGIC, SAT CIORANII DE JOS, COMUNA CIORANI GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL, SAT CIORANII DE JOS, COMUNA CIORANI Scenariul 2

105 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, SAT CIORANII DE SUS, COMUNA CIORANI ȘCOALA GIMNAZIALĂ, SAT CIORANII DE SUS, COMUNA CIORANI Scenariul 2

106 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, SAT CIORANII DE SUS, COMUNA CIORANI GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL, SAT CIORANII DE SUS, COMUNA CIORANI Scenariul 2

107 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA COCORĂȘTII COLȚ ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA COCORĂȘTII COLȚ Scenariul 2

108 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA COCORĂȘTII MISLII GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL, SAT ȚIPĂREȘTI, COMUNA COCORĂȘTII MISLII Scenariul 2

109 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA COCORĂȘTII MISLII ȘCOALA PRIMARĂ, SAT ȚIPĂREȘTI, COMUNA COCORĂȘTII MISLII Scenariul 2

110 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „PLATON MOCANU”, SAT DRAJNA DE JOS, COMUNA DRAJNA ȘCOALA GIMNAZIALĂ „PLATON MOCANU”, SAT DRAJNA DE JOS, COMUNA DRAJNA Scenariul 2

111 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „PLATON MOCANU”, SAT DRAJNA DE JOS, COMUNA DRAJNA GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL, SAT DRAJNA DE JOS, COMUNA DRAJNA Scenariul 2

112 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „PLATON MOCANU”, SAT DRAJNA DE JOS, COMUNA DRAJNA GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL, SAT DRAJNA DE SUS, COMUNA DRAJNA Scenariul 2

113 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „PLATON MOCANU”, SAT DRAJNA DE JOS, COMUNA DRAJNA GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL, SAT OGRETIN, COMUNA DRAJNA Scenariul 2

114 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „PLATON MOCANU”, SAT DRAJNA DE JOS, COMUNA DRAJNA ȘCOALA GIMNAZIALĂ, SAT DRAJNA DE SUS, COMUNA DRAJNA Scenariul 2

115 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „PLATON MOCANU”, SAT DRAJNA DE JOS, COMUNA DRAJNA ȘCOALA GIMNAZIALĂ, SAT OGRETIN, COMUNA DRAJNA Scenariul 2

116 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA DRĂGĂNEȘTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA DRĂGĂNEȘTI Scenariul 2

117 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA DRĂGĂNEȘTI GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL, COMUNA DRĂGĂNEȘTI Scenariul 2

118 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA DRĂGĂNEȘTI GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL, SAT MERI, COMUNA DRĂGĂNEȘTI Scenariul 2

119 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA DRĂGĂNEȘTI ȘCOALA PRIMARĂ, COMUNA DRĂGĂNEȘTI Scenariul 2

120 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „ÎNVĂȚĂTOR DINU NICOLAE”, COMUNA DUMBRAVA ȘCOALA GIMNAZIALĂ „ÎNVĂȚĂTOR DINU NICOLAE”, COMUNA DUMBRAVA Scenariul 2

121 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „ÎNVĂȚĂTOR DINU NICOLAE”, COMUNA DUMBRAVA GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL, COMUNA DUMBRAVA Scenariul 2

122 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „ÎNVĂȚĂTOR DINU NICOLAE”, COMUNA DUMBRAVA GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL, SAT CIUPELNIȚA, COMUNA DUMBRAVA Scenariul 2

123 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „ÎNVĂȚĂTOR DINU NICOLAE”, COMUNA DUMBRAVA GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL, SAT ZĂNOAGA, COMUNA DUMBRAVA Scenariul 2

124 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „ÎNVĂȚĂTOR DINU NICOLAE”, COMUNA DUMBRAVA ȘCOALA GIMNAZIALĂ, SAT CIUPELNIȚA, COMUNA DUMBRAVA Scenariul 2

125 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „ÎNVĂȚĂTOR DINU NICOLAE”, COMUNA DUMBRAVA ȘCOALA PRIMARĂ, SAT ZĂNOAGA, COMUNA DUMBRAVA Scenariul 2

126 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „EROU SERGENT GRIGORE IOAN”, COMUNA DUMBRĂVEȘTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ „EROU SERGENT GRIGORE IOAN”, COMUNA DUMBRĂVEȘTI Scenariul 2

127 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „EROU SERGENT GRIGORE IOAN”, COMUNA DUMBRĂVEȘTI GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL, COMUNA DUMBRĂVEȘTI Scenariul 2

128 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „EROU SERGENT GRIGORE IOAN”, COMUNA DUMBRĂVEȘTI GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL, SAT MĂLĂIEȘTII DE JOS, COMUNA DUMBRĂVEȘTI Scenariul 2

129 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „EROU SERGENT GRIGORE IOAN”, COMUNA DUMBRĂVEȘTI GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL, SAT PLOPENI, COMUNA DUMBRĂVEȘTI Scenariul 2

130 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „EROU SERGENT GRIGORE IOAN”, COMUNA DUMBRĂVEȘTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ, SAT PLOPENI, COMUNA DUMBRĂVEȘTI Scenariul 2

131 LICEUL TEORETIC, COMUNA FILIPEȘTII DE PĂDURE LICEUL TEORETIC, COMUNA FILIPEȘTII DE PĂDURE Scenariul 2

132 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „IOAN MOGA”, SAT DIȚEȘTI, COMUNA FILIPEȘTII DE PĂDURE ȘCOALA GIMNAZIALĂ „IOAN MOGA”, SAT DIȚEȘTI, COMUNA FILIPEȘTII DE PĂDURE Scenariul 2

133 GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 2, COMUNA FILIPEȘTII DE PĂDURE GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 2, COMUNA FILIPEȘTII DE PĂDURE Scenariul 2

134 GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 2, COMUNA FILIPEȘTII DE PĂDURE GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR. 1, SAT DIȚEȘTI, COMUNA FILIPEȘTII DE PĂDURE Scenariul 2

135 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA FILIPEȘTII DE TÂRG ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA FILIPEȘTII DE TÂRG Scenariul 2

136 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA FILIPEȘTII DE TÂRG GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL ȘI PROGRAM PRELUNGIT, SAT BRĂTĂȘANCA, COMUNA FILIPEȘTII DE TÂRG Scenariul 2

137 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA FILIPEȘTII DE TÂRG GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL, COMUNA FILIPEȘTII DE TÂRG Scenariul 2

138 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA FILIPEȘTII DE TÂRG ȘCOALA GIMNAZIALĂ, SAT BRĂTĂȘANCA, COMUNA FILIPEȘTII DE TÂRG Scenariul 2

139 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA GORNET ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA GORNET Scenariul 2

140 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA GORNET GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL, COMUNA GORNET Scenariul 2

141 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA GORNET GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL, SAT CUIB, COMUNA GORNET Scenariul 2

142 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA GORNET ȘCOALA PRIMARĂ, SAT CUIB, COMUNA GORNET Scenariul 2

143 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA GORNET ȘCOALA PRIMARĂ, SAT NUCET, COMUNA GORNET Scenariul 2

144 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA IORDĂCHEANU ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA IORDĂCHEANU Scenariul 2

145 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA IORDĂCHEANU GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL, COMUNA IORDĂCHEANU Scenariul 2

146 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA IORDĂCHEANU GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL, SAT MOCEȘTI , COMUNA IORDĂCHEANU Scenariul 2

147 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA IORDĂCHEANU GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL, SAT VALEA CUCULUI, COMUNA IORDĂCHEANU Scenariul 2

148 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA IORDĂCHEANU ȘCOALA GIMNAZIALĂ, SAT VALEA CUCULUI, COMUNA IORDĂCHEANU Scenariul 2

149 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA IORDĂCHEANU ȘCOALA PRIMARĂ, SAT MOCEȘTI, COMUNA IORDĂCHEANU Scenariul 2

150 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, SAT VĂRBILA, COMUNA IORDĂCHEANU ȘCOALA GIMNAZIALĂ, SAT VĂRBILA, COMUNA IORDĂCHEANU Scenariul 2

151 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, SAT VĂRBILA, COMUNA IORDĂCHEANU GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL, SAT VĂRBILA, COMUNA IORDĂCHEANU Scenariul 2

152 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA MĂGURENI ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA MĂGURENI Scenariul 2

153 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA MĂGURENI GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR. 1, COMUNA MĂGURENI Scenariul 2

154 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA MĂGURENI GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL, SAT COCORAȘTII CAPLI, COMUNA MĂGURENI Scenariul 2

155 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA MĂGURENI GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL, SAT LUNCA PRAHOVEI, COMUNA MĂGURENI Scenariul 2

156 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA MĂGURENI GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL, SAT SATU BANULUI, COMUNA MĂGURENI Scenariul 2

157 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA MĂGURENI GRĂDINIŢA CU PROGRAM PRELUNGIT, COCORĂŞTII CAPLII Scenariul 2

158 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA MĂGURENI ȘCOALA PRIMARĂ, SAT LUNCA PRAHOVEI, COMUNA MĂGURENI Scenariul 2

159 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA MĂGURENI ȘCOALA PRIMARĂ, SAT SATUL BANULUI, COMUNA MĂGURENI Scenariul 2

160 COLEGIUL „FERDINAND I”, COMUNA MĂNECIU COLEGIUL „FERDINAND I”, COMUNA MĂNECIU Scenariul 2

161 COLEGIUL „FERDINAND I”, COMUNA MĂNECIU GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR. 1, COMUNA MĂNECIU Scenariul 2

162 COLEGIUL „FERDINAND I”, COMUNA MĂNECIU GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR. 2, COMUNA MĂNECIU Scenariul 2

163 COLEGIUL „FERDINAND I”, COMUNA MĂNECIU GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR. 3, COMUNA MĂNECIU Scenariul 2

164 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „TOMA T. SOCOLESCU”, COMUNA PĂULEȘTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ „TOMA T. SOCOLESCU”, COMUNA PĂULEȘTI Scenariul 2

165 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA PLOPU ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA PLOPU Scenariul 2

166 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, SAT POSEȘTII-PĂMÂNTENI, COMUNA POSEȘTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ, SAT POSEȘTII-PĂMÂNTENI, COMUNA POSEȘTI Scenariul 2

167 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, SAT POSEȘTII-PĂMÂNTENI, COMUNA POSEȘTI GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL, SAT NUCȘOARA DE JOS, COMUNA POSEȘTI Scenariul 2

168 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, SAT POSEȘTII-PĂMÂNTENI, COMUNA POSEȘTI GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL, SAT POSEȘTII-PĂMÎNTENI, COMUNA POSEȘTI Scenariul 2

169 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, SAT POSEȘTII-PĂMÂNTENI, COMUNA POSEȘTI GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL, SAT VALEA PLOPULUI, COMUNA POSEȘTI Scenariul 2

170 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, SAT POSEȘTII-PĂMÂNTENI, COMUNA POSEȘTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ, SAT NUCȘOARA DE JOS, COMUNA POSEȘTI Scenariul 2

171 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, SAT POSEȘTII-PĂMÂNTENI, COMUNA POSEȘTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ, SAT VALEA PLOPULUI, COMUNA POSEȘTI Scenariul 2

172 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, SAT POSEȘTII-PĂMÂNTENI, COMUNA POSEȘTI ȘCOALA PRIMARĂ, SAT VALEA SCREZII, COMUNA POSEȘTI Scenariul 2

173 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA PUCHENII MARI ȘCOALA GIMNAZIALĂ, SAT PUCHENII MOȘNENI, COMUNA PUCHENII MARI Scenariul 2

174 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA ȘOTRILE ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA ȘOTRILE Scenariul 2

175 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA TÂRGȘORU VECHI ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA TÂRGȘORU VECHI Scenariul 2

176 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA TÂRGȘORU VECHI GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL, SAT STREJNICU, COMUNA TÂRGȘORU VECHI Scenariul 2

177 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, SAT STREJNICU, COMUNA TÂRGȘORUL VECHI ȘCOALA GIMNAZIALĂ, SAT STREJNICU, COMUNA TÂRGȘORUL VECHI Scenariul 2

178 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, SAT STREJNICU, COMUNA TÂRGȘORUL VECHI GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL, COMUNA TÂRGȘORU VECHI Scenariul 2

179 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „PROF.DINU MIHAIL DAN”, SAT MAGULA, COMUNA TOMȘANI ȘCOALA GIMNAZIALĂ „PROF.DINU MIHAIL DAN”, SAT MAGULA, COMUNA TOMȘANI Scenariul 2

180 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „PROF.DINU MIHAIL DAN”, SAT MAGULA, COMUNA TOMȘANI GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL, COMUNA TOMȘANI Scenariul 2

181 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „PROF.DINU MIHAIL DAN”, SAT MAGULA, COMUNA TOMȘANI GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL, SAT MAGULA, COMUNA TOMȘANI Scenariul 2

182 LICEUL TEHNOLOGIC „GHEORGHE IONESCU-SISEȘTI”, COMUNA VALEA CĂLUGĂREASCĂLICEUL TEHNOLOGIC „GHEORGHE IONESCU-SISEȘTI”, COMUNA VALEA CĂLUGĂREASCĂ Scenariul 2

183 CENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAȚIE INCLUZIVĂ NR.1, MUNICIPIUL PLOIEȘTI CENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAȚIE INCLUZIVĂ NR.1, MUNICIPIUL PLOIEȘTI Scenariul 2

184 CENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAȚIE INCLUZIVĂ NR.2, MUNICIPIUL PLOIEȘTI CENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAȚIE INCLUZIVĂ NR.2, MUNICIPIUL PLOIEȘTI Scenariul 2

185 CENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAȚIE INCLUZIVĂ, ORAȘUL VĂLENII DE MUNTE CENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAȚIE INCLUZIVĂ, ORAȘUL VĂLENII DE MUNTE Scenariul 2

186 PALATUL COPIILOR, MUNICIPIUL PLOIEȘTI PALATUL COPIILOR, MUNICIPIUL PLOIEȘTI Scenariul 2

187 PALATUL COPIILOR, MUNICIPIUL PLOIEȘTI CLUBUL COPIILOR, ORAȘUL BĂICOI Scenariul 2

188 CLUBUL SPORTIV ȘCOLAR, MUNICIPIUL PLOIEȘTI CLUBUL SPORTIV ȘCOLAR, MUNICIPIUL PLOIEȘTI Scenariul 2

189 GRĂDINIŢA CU PROGRAM NORMAL ŞI PRELUNGIT ”DANDELION” , ORAŞUL BĂICOI GRĂDINIŢA CU PROGRAM NORMAL ŞI PRELUNGIT ”DANDELION” , ORAŞUL BĂICOI Scenariul 2

190 GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL ȘI PROGRAM PRELUNGIT „MISH-MASH”, ORAȘUL BĂICOI GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL ȘI PROGRAM PRELUNGIT „MISH-MASH”, ORAȘUL BĂICOI Scenariul 2

191 LICEUL TEHNOLOGIC UCECOM „SPIRU HARET” BREAZA LICEUL TEHNOLOGIC UCECOM „SPIRU HARET” BREAZA Scenariul 2

192 ȘCOALA POSTLICEALĂ „LOUIS PASTEUR” CÂMPINA ȘCOALA POSTLICEALĂ „LOUIS PASTEUR” CÂMPINA Scenariul 2

193 ȘCOALA POSTLICEALĂ SANITARĂ „DR.DINU”, MUNICIPIUL CÂMPINA ȘCOALA POSTLICEALĂ SANITARĂ „DR.DINU”, MUNICIPIUL CÂMPINA Scenariul 2

194 ȘCOALA PRIMARĂ „ANGELS” PĂULEȘTI ȘCOALA PRIMARĂ „ANGELS” PĂULEȘTI Scenariul 2

195 GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL ȘI PROGRAM PRELUNGIT ”HELLO KIDS ” GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL ȘI PROGRAM PRELUNGIT ”HELLO KIDS ” Scenariul 2

196 LICEUL TEHNOLOGIC UCECOM „SPIRU HARET” PLOIEȘTI LICEUL TEHNOLOGIC UCECOM „SPIRU HARET” PLOIEȘTI Scenariul 2

197 ŞCOALA GIMNAZIALĂ „EXCELSIS” , MUNICIPIUL PLOIEŞTI ŞCOALA GIMNAZIALĂ „EXCELSIS” , MUNICIPIUL PLOIEŞTI Scenariul 2

198 ȘCOALA GIMNAZIALĂ INTERNAȚIONALĂ „SPECTRUM” PLOIEȘTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ INTERNAȚIONALĂ „SPECTRUM” PLOIEȘTI Scenariul 2

199 ȘCOALA POSTLICEALĂ SANITARĂ „REGINA MARIA DE ROMÂNIA” PLOIEȘTI ȘCOALA POSTLICEALĂ SANITARĂ „REGINA MARIA DE ROMÂNIA” PLOIEȘTI Scenariul 2

200 GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT ”MIRABELA”, COMUNA PĂULEȘTI GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT ”MIRABELA”, COMUNA PĂULEȘTI Scenariul 2

201 GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL ȘI PROGRAM PRELUNGIT ”FIRST STEP”, COMUNA BUCOV GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL ȘI PROGRAM PRELUNGIT ”FIRST STEP”, COMUNA BUCOV Scenariul 2

202 LICEUL TEHNOLOGIC DE SERVICII „SFÂNTUL APOSTOL ANDREI”, MUNICIPIUL PLOIEȘTI LICEUL TEHNOLOGIC DE SERVICII „SFÂNTUL APOSTOL ANDREI”, MUNICIPIUL PLOIEȘTI Scenariul 2

203 COLEGIUL NAȚIONAL „NICOLAE GRIGORESCU”, MUNICIPIUL CÂMPINA COLEGIUL NAȚIONAL „NICOLAE GRIGORESCU”, MUNICIPIUL CÂMPINA Scenariul 2

204 LICEUL TEHNOLOGIC „CONSTANTIN ISTRATI”, MUNICIPIUL CÂMPINA LICEUL TEHNOLOGIC „CONSTANTIN ISTRATI”, MUNICIPIUL CÂMPINA Scenariul 2

205 LICEUL TEHNOLOGIC ENERGETIC, MUNICIPIUL CÂMPINA LICEUL TEHNOLOGIC ENERGETIC, MUNICIPIUL CÂMPINA Scenariul 2

206 CLUBUL COPIILOR „MARTHA BIBESCU”, ORAȘUL COMARNIC CLUBUL COPIILOR „MARTHA BIBESCU”, ORAȘUL COMARNIC Scenariul 2

207 GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL „SFINȚII APOSTOLI PETRU ȘI PAVEL” PLOIEȘTI GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL „SFINȚII APOSTOLI PETRU ȘI PAVEL” PLOIEȘTI Scenariul 2

208 GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT „DUCKY-DUCK” PLOIEȘTI GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT „DUCKY-DUCK” PLOIEȘTI Scenariul 2

209 GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT „PIȘCOŢEL” PLOIEȘTI GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT „PIȘCOŢEL” PLOIEȘTI Scenariul 2

210 ŞCOALA PRIMARĂ „CĂSUȚA CU POVEȘTI” PLOIEȘTI ŞCOALA PRIMARĂ „CĂSUȚA CU POVEȘTI” PLOIEȘTI Scenariul 2

211 LICEUL TEHNOLOGIC „TEODOR DIAMANT”, ORAȘUL BOLDEȘTI-SCĂENI LICEUL TEHNOLOGIC „TEODOR DIAMANT”, ORAȘUL BOLDEȘTI-SCĂENI Scenariul 2

212 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „MIHAI VITEAZUL”, ORAȘUL BOLDEȘTI-SCĂENI ȘCOALA GIMNAZIALĂ „MIHAI VITEAZUL”, ORAȘUL BOLDEȘTI-SCĂENI Scenariul 2

213 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „MIHAI VITEAZUL”, ORAȘUL BOLDEȘTI-SCĂENI GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR. 1, ORAȘUL BOLDEȘTI-SCĂENI Scenariul 2

214 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „MIHAI VITEAZUL”, ORAȘUL BOLDEȘTI-SCĂENI GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR. 4, ORAȘUL BOLDEȘTI-SCĂENI Scenariul 2

215 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „MIHAI VITEAZUL”, ORAȘUL BOLDEȘTI-SCĂENI GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL SECIU, ORAȘUL BOLDEȘTI-SCĂENI Scenariul 2

216 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „MIHAI VITEAZUL”, ORAȘUL BOLDEȘTI-SCĂENI ȘCOALA PRIMARĂ SECIU, ORAȘUL BOLDEȘTI-SCĂENI Scenariul 2

217 ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 2, ORAȘUL BOLDEȘTI-SCĂENI ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 2, ORAȘUL BOLDEȘTI-SCĂENI Scenariul 2

218 ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 2, ORAȘUL BOLDEȘTI-SCĂENI GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR. 2, ORAȘUL BOLDEȘTI-SCĂENI Scenariul 2

219 ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 2, ORAȘUL BOLDEȘTI-SCĂENI GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR. 3, ORAȘUL BOLDEȘTI-SCĂENI Scenariul 2

220 ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 2, ORAȘUL BOLDEȘTI-SCĂENI GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 5, ORAȘUL BOLDEȘTI-SCĂENI Scenariul 2

221 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, SAT MĂRGINENII DE JOS, COMUNA FILIPEȘTII DE TÂRG ȘCOALA GIMNAZIALĂ, SAT MĂRGINENII DE JOS, COMUNA FILIPEȘTII DE TÂRG Scenariul 2

222 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, SAT MĂRGINENII DE JOS, COMUNA FILIPEȘTII DE TÂRG GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL, SAT MĂRGINENII DE JOS, COMUNA FILIPEȘTII DE TÂRGScenariul 2

223 CENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAȚIE INCLUZIVĂ, COMUNA FILIPEȘTII DE TÎRG CENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAȚIE INCLUZIVĂ, COMUNA FILIPEȘTII DE TÎRG Scenariul 2

LISTA UNITĂŢILOR INCLUSE ÎN SCENARIUL ROŞU
(Nr. crt. / Denumire structură cu personalitate juridică / Denumire unitate învăţământ)

1 ȘCOALA PROFESIONALĂ, COMUNA STARCHIOJD ȘCOALA PROFESIONALĂ, COMUNA STARCHIOJD Scenariul 3

2 ȘCOALA PROFESIONALĂ, COMUNA STARCHIOJD GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL GÎRBEASCA, COMUNA STARCHIOJD Scenariul 3

3 ȘCOALA PROFESIONALĂ, COMUNA STARCHIOJD GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL, COMUNA STARCHIOJD Scenariul 3

4 ȘCOALA PROFESIONALĂ, COMUNA STARCHIOJD GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL, SAT VALEA ANEI, COMUNA STARCHIOJD Scenariul 3

5 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA TALEA ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA TALEA Scenariul 3

6 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA TALEA GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL, COMUNA TALEA Scenariul 3

7 ŞCOALA POSTLICEALĂ „FORTUNA”, MUNICIPIUL PLOIEŞTI ŞCOALA POSTLICEALĂ „FORTUNA”, MUNICIPIUL PLOIEŞTI Scenariul 3

8 ȘCOALA POSTLICEALĂ F.E.G. MUNICIPIUL PLOIEȘTI ȘCOALA POSTLICEALĂ F.E.G. MUNICIPIUL PLOIEȘTI Scenariul 3

9 ȘCOALA POSTLICEALĂ SANITARĂ „SFÂNTUL VASILE CEL MARE” PLOIEȘTI ȘCOALA POSTLICEALĂ SANITARĂ „SFÂNTUL VASILE CEL MARE” PLOIEȘTI Scenariul 3

Conform Ordinului nr. 5487/1494/2020 pentru aprobarea măsurilor de organizare a activităţii în cadrul unităţilor/instituţiilor de învăţământ în condiţii de siguranţă epidemiologică pentru prevenirea îmbolnăvirilor cu virusul SARS-CoV-2, hotărârile privind scenariul de funcționare pe parcursul anului școlar se actualizează săptămânal sau ori de câte ori este nevoie, a mai anunţat Prefectura Prahova joi.

sursa: www.actualitateaprahoveana.ro 

Sursa: ph-online.ro – vezi articolul

Alte articole